Noslēdzies Pasaules čempionāts Formula Foil klasē

Ar labām un teicamām sekmēm no Polijā, Puck, Poland notikušā Pasaules čempionāta Formula Foil klasē atgriezusies Latvijas sportistu delegācija!

Sacensībās piedalījās Dāvis Mazais, Viljams Preiss, Jānis Rencis, Ansis Dāle un Bruno Strauss. Pieaugušo konkurencē piedalījās 61 dalībnieks no 9 valstīm, no kuriem 14 dalībnieki Grand Master grupā, 8 Master grupā, 21 Senior grupā, 4. Veteran grupā un 14 jauniešu grupā. Viljams Preiss startēja junioru grupā, kurā piedalījās 49 sportisti no 3 valstīm.

Junioru konkurencē augsto trešo vietu ieņēma Viljams Preiss (LAT83), pieaugušo konkurencē piekto vietu izcīnīja Dāvis Mazais (LAT29), savukārt, veterānu konkurencē trešā vieta grupā, 49. kopvērtējumā Bruno Strausam (LAT134). Jānis Rencis ieņēma 6 vietu grupā, 26. kopvērtējumā, savukārt, Ansis Dāle ieņēma 11. vietug rupā, 47. kopvērtējumā.

Apsveicam sportistus, trenerus un līdzjutējus!