Trīs dienu sacensības vindsērfingā Baltic Challenge Cup ir noslēgušās

Iespējams, saistībā ar vājo vēja prognozi savu dalību pēdējā brīdī atteica Krievijas, Polijas un Spānijas sportisti. 

 

Sportistiem un organizatoriem par prieku, vējš iepūta labāk kā liecināja prognoze, un piektdien un sestdien izdevās dot startu kopā septiņiem braucieniem, turklāt sestdienas vakarā vējš sāka pieņemties spēkā krietni vairāk kā nepieciešams komfortablai burāšanai minētajās klasēs. Svētdiena diemžēl lika vilties – pacietīga gaidīšana uz vēju neatmaksājās, un tā arī neviens starts netika dots, dienai noslēdzoties ar svinīgo apbalvošanu.

 

Septiņu braucienu kopvērtējumā Raceboard klasē pati ātrākā bija 2013. un 2014.gada pasaules čempione šajā klasē Vita Matīse (LAT 1). Otrais un vīru konkurencē ātrākais Alvis Ozoliņš (LAT 20). Šī gada pasaules čempione Ilona Dzelme-Grīnberga (LAT 18) ierindojās ceturtajā vietā. 

 

Olimpiskajā RS:X klasē pjedestāls visinternacionālākais.Uz augstākā pakāpiena kāpa lietuvietis Juozas Bernotas (LTU 1). Otrais liepājnieks Kristaps Keidāns (LAT 28).  Savukārt trešais igaunis Rainer Kasekivi (EST 168). Vienīgā dāma RS:X klasē rīdziniece Ketija Birzule (LAT 151), kura Eiropas Čempionātā Liepājā izcīnīja sudrabu, šoreiz piektajā vietā. 

 

25 bērni un jaunieši pārstāvēja Techno293 klasi, un cīņa par pirmajām vietām notika līdz pēdējam braucienam. Vien ar viena punkta pārsvaru U15 grupā uzvarēja Emīls Punte (LAT 152), aiz sevis  atstājot Elizabeti Meņģeli (LAT 127). U17 grupā cīņa līdzīga, kā rezultātā Namejs Dreimanis (LAT 42) tomēr piekāpās liepājniecei Aleksandrai Kaupai (LAT 116). U13 grupā pārliecinoši par šī gada Baltic Challenge Cup līderi kļuva Matīss Punte (LAT 535).

Savukāt pašā mazākajā bērnu grupā ar buras laukumu līdz 3,5m2 visos braucienos nepārspēts palika Valters Videnieks (LAT 33). 

Lietuvas pārstāvis Juozas Bernotas, kurš jau izcīnījis savu ceļazīmi 2016.gada Olimpiskajām spēlēm Brazīlijā RS:X klasē, teica, ka šīs sacensības esot bijušas vienas no labākajām, kādas viņš ir apmeklējis. „Sacensību vieta ir lieliska, pasākums noorganizēts augstā līmenī un atmosfēra ir ideāla. Nākamajā gadā noteikti ieteikšu visiem Lietuvas burātājiem apmeklēt Baltic Challenge Cup,“ komentēja Juozas.

Arī pārējie sacensību dalībnieki teica paldies par trīs lieliskām sacensību dienām Ķīšezerā. 

 

Burāšanas Klubs 360 izsaka lielu pateicību dalībniekiem un treneriem par sportiskas atmosfēras uzturēšanu Ķīšezerā trīs dienu garumā. Rīgas Domei par atbalstu sacensību organizēšanā. Venden par sportistu slāpju remdēšanu. Cabo Cafe par lieliskajām maltītēm un Ievas Karēvicas koncertu sestdienas vakarā. Un sporta preču veikalam Burusports par tehnisko atbalstu. 

 

Rezultāti:

Baltic Challenge-rezultati-U13, 3.5

Baltic Challenge-rezultati-Techno293

Baltic Challenge-rezultati-RB&RS_X


Pievienoja: Ingrīda Krīgere 2015.08.26 19:08

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri