Noslēdzies Eiropas čempionāts vindsērfingā jauniešiem

Pēc nedēļu ilgām sacensībām, kur kopā par Eiropas čempionāta titula iegūšanu cīnījās 300 jaunieši no 25 valstīm, labākos rezultātus un godpilno 1. vietu U15 klasē meitenēm  izcīnija Izraēlas pārstāve Maya Nadler,  turpretim zēniem - Fabien Pianazza (Francija).

 

U17 klasē par Eiropas čempionāta uzvarētāju kļuva itāliete Giorgia Speciale meiteņu konkurencē , bet zēnu konkurencē - Francijas pārstāvis Tom Arnoux.

 

Latvijas komadas pārstāves Ketija Birzule pārliecinoši ierindojās 2. vietā, bet Alise Punte - 8. vietā “Techno +” klasē, turpretim puišu konkurencē labākie no Latvijas bija Kristians Krauklis un Valters Zakrevskis, attiecīgi ieņemot 8. un 11. vietu “Techno +” klasē.

 

Jānis Jēkabsons, Latvijas vindsērfinga asociācijas prezidents un čempionāta organizātors, Latvijas komandas rezultātu vērtē pozitīvi, norādot, ka Eiropas čempionāts vindsērfingā jauniešiem Latvijā norisinājās pirmo reizi un, pēc Jēkabsona domām, tā bija milzīga atbildība un arī laba iespēja parādīt visiem vindsērfinga sporta veida piekritējiem pasaulē, ka arī Latvijā ir iespējams organizēt starptautiska līmeņa sacensības ūdens sporta veidā.

 

Tā kā čempionāts tika vērtēts starptautiskā līmenī, tad arī oficiālie starptautiskās vindsērfinga asociācijas pārstāvji un treneri atzinīgi novērtēja  čempionāta norisi un Latvijas jauniešu milzīgo potenciālu vindsērfingā.

 

 

 


Pievienoja: Ingrīda Krīgere 2015.08.2 22:34

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Valdis Elnionis

Apsveicam vārda dienā:

Valdis Vancovičs , Valdis Elnionis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri