Eiropas čempionāts vindsērfingā jauniešiem

Vēja stiprums bija lielāks nekā sacensību pirmajā dienā, sasniedzot arī 9 m/s, bet viļņu augstums bija pat teju divi metri.

Šādi apstākļi jauniešiem ir skarbi, tādēļ braucienu skaits tika samazināts. U15 grupai braucieni tika atcelti, bet puišiem U17 grupā bija trīs starti.

Pēc otrās dienas rezultātiem, līdera pozīcijas saglabā Joavs Kohevs (Izraēla), bet viņa tautietis Itais Kohens no otrās vietas noslīdējis uz astoto. 2. un 3. vietā tagad atrodas francijas jaunie sportisti Toms Arnū un Žulians Roko.

No Latvijas komandas pašreiz vislabāk sokas Namejam Dreimanim, kurš ierindojas 88.vietā.

Turpretim meitenēm U17 grupā uz pirmo vietu ir pārcēlusies izraēliete Katija Spučakova, aiz sevis atstājot Francijas pārstāvi Olīviju Rosiku un Džordžiju Speciali (Itālija). Liepājniece

Aleksandra Kaupa, pēc otrās dienas rezultātiem, ir noslīdējusi uz 32. vietu, bet Nikola Cepleniece - uz 44. “T293+” klasē, Latvijas pārstāve Ketija Birzule veiksmīgi saglabā otro vietu meiteņu konkurencē, turpretim Kristaps Keidāns ierindojas 11. vietā zēnu konkurencē.

Sacensības norisināsies līdz 31. jūlijam Liepājā, bet 1. augustā, svinīgā noslēgumā tiks apbalvots Eiropas čempiona titula ieguvējs vindsērfingā U15 un U17 klasē.

Kopā par Eiropas čempionāta titula iegūšanu cīnās 300 jaunieši no 25. valstīm.

Lai iegūtu plašāku ieskatu par iespējām jauniešiem iesaistīties vindsērfinga un burāšanas skolās, kā arī uzzinātu par čempionāta norisi, sekojiet mums:

www.vindserfings.lv

https://www.facebook.com/LatvijasVindserfingaAsociacija

Papildus informācijai:

Latvijas Vindsērfinga asociācijas komunikācijas konsultante

Zane Umbraška 25991851| zane@jazz-com.com


Pievienoja: Ingrīda Krīgere 2015.07.30 23:45

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Andris Bērziņš , andris ansbergs , Aleksandrs Hoperskis

Apsveicam vārda dienā:

Iveta Daude

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri