Noslēdzies Latvijas atklātais čempionāts Mikro klases jahtām / Euro Micro 2015

No 29. līdz 31. maijam Usmas ezerā norisinājās Latvijas atklātais čempionāts Mikro klases jahtām / Euro Micro 2015 (Eiropas kausa posms). Sacensībās piedalījās 14 komandas no 5 valstīm: Latvijas, Krievijas, Igaunijas, Lietuvas un Vācijas. 

Kopvērtējumā uzvarēja Krievijas komanda (Gennady Svistunov, Grigori Mikhalev, Igor Kornalevski) no Kaļiņingradas ar Proto divīzijas jahtu KOFPS .

 

Otrās vietas kopvērtējumā un pirmās vietas ieguvēji Racer divīzijā - Latvijas komanda  (Vladimirs Smoļakovs, Alfs Pampe un Ņikita Lakstīgala) ar jahtu MICROS.

 

Trešajā vietā kopvērtējumā ierindojās Igaunijas komanda (Alan Kodar, Anton Tsislov, Ilja Raddyhhin) no Narvas ar Usmas jahtklubā īrētu Racer divīzijas jahtu FLAME. Puiši ar lielu pieredzi starptautiskajā 470 klasē, ar "mikriņu" sacensībās piedalījās pirmo reizi.

 

Trešā vieta Racer divīzijā Latvijas komandai (Andris Zirdziņš, Vilnis Zirdziņš, Aigars Ansbergs) ar jahtu TIKE.

 

Cruiser divīzijā pirmo vietu ieguva Krievijas komanda (Sergey Stepanov, Maria Smolyakova, Vadim Kapylov) ar jahtu BEZO, un otrajā vietā - Latvijas komanda (Aivars Lakstīgala, Ģirts Avotiņš, Liene Apine).

 

Laikapstākļi bija pietiekami labvēlīgi, lai tiktu dots nolikumā paredzētais maksimālais startu skaits, tomēr vēja stiprums brāzmās tuvojās pēc Mikro klases vadlīnijām maksimālajai robežai sacensību norisei.

 

Neskatoties uz to, regatē pirmo reizi un ļoti veiksmīgi startēja piecpadsmitgadīgu jauniešu komanda (Veronika Čače, Rihards Čače un Linda Gruzde) no Usmas jahtkluba, pēc vissekmīgākā brauciena vissmagākajos apstākļos finišējot ceturtajiem, viņi ierindojās 10. vietā kopvērtējumā un 5. vietā Racer divīzijā, aiz sevis atstājot daudz pieredzējušās sportistus. 

Pateicamies atbalstītājiem: Kārlim Ozolam un Miķeļa alus! 

 

Jāpiebilst, ka visi kopvērtējuma pirmo trīs vietu ieguvēji plāno jūlija beigās doties uz pasaules čempionātu Francijā, kas norisināsies Biskaja līcī pie Brestas. 

 

Kristīne Kanska

Latvijas Mikro klases jahtu asociācija

 

REZULTĀTI

 


Micros (LAT 222) - 2.vietas ieguvēji

 


Kopfs (Rus39) - 1.vietas ieguvēji

 


 


 

 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2015.06.3 14:05

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri