Latvijas Topcat buratāji pirmajā desmitā Vācijas čempionātā

No 14. līdz 17.maijam Topcat burātāji tikās Tegernsee, Vācijā, lai noskaidrotu stiprākos starptautiskajā Vācijas čempionātā, kas norisinājās vienlaicīgi ar Austrijas čempionāta posmu (IDB /IÖStM 2015), informē Latvijas Topcat klases asociācija.

 

Sacensības organizēja viens no lielākajiem jahklubiem Vācijas dienvidos Yacht-Club Bad Wiessee, kurā ir vairāk nekā 400 biedru. Kopumā sacensībās piedalījās 58 laivas no Vācijas, Austrijas, Šveices un Latvijas. Latviju sacensībās pārstāvēja Guntars Maļina un Jānis Priede, kas 24 ekipāžu konkurencē K1 grupā, izcīnija 8 vietu.

 

Laika apstākļi sacensību organizatorus un dalībniekus nelutināja. Lielāko daļu laika lija lietus un vējš nebija pietiekami stiprs un noturīgs. Gaisa temperatūra nepārsniedza 12-15 grādus, bet ūdenī bija tikai 10 grādi.

 

Kopumā četrās dienās tika doti pieci starti, kas bija minimums, lai čempionāts notiktu. Sacensību organizatori pat pieņēma lēmumu pēdējā sacensību dienā dot startu 6.30 no rīta, kad pēc prognozēm vēja stiprumam bija jābūt pietiekamam, taču diemžēl prognozes nepiepildijās un atlikušos divus startus izdevās iedot tikai pusdienslaikā, kad saule bija uzsildījusi Alpu virsotnes un termālās gaisa plūsmas iekustināja vēju virs ezera.

 

Latvijas Topcat klases asociācijai izsaka prieku par Guntara un Jāņa iegūto 8. vietu starptautiskajā regatē, jo katra sacensība dod labu pieredzi un savu spēku pārbaudi, lai būtu uz ko tiekties. Uz čempionāta laiku katamarānu ražotāji deva iespēju Latvijas Topcat klases asociācijas aktīvākajiem burātājiem notestēt jauno modernizēto Topcat K1 katamārānu.

 

REZULTĀTI


Pievienoja: Sintija Sīmane 2015.05.21 19:19

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri