Usmas kempingā noslēgusies burāšanas nometne

Jau otro gadu tradicionāli jūlija pirmajā nedēļā Usmas kempingā notika burāšanas nometne, kurā piedalījās 16 jaunie burātāji no Usmas, Puzes, Ugāles, Ventspils un Rīgas. Nometnes programma bija piesātināta gan ar burāšanas treniņiem, gan ar dažādām sportiskām aktivitātēm. Nometnē rīta cēlienu ievadīja krosiņš pa rasas klāto zālāju un rīta rosme spirgtajā gaisā. Pēc sātīgajām brokastīm - aidā, Usmas ezerā!

Vakarpusē gribot, negribot bērniem un jauniešiem bija jāanalizē treniņā pieļautās kļūdas, jāmācās burāšanas teorija - taktika. Līdz krēslai  valdīja sportiska jautrība un draudzīga saspēle futbolā, tautas-bumbā, basketbolā un volejbolā.

2.07.mazie burātāji kārtoja normatīvus peldēšanā, skriešanā un tāllēkšanā.Visātrāk nopeldēja Dārta Zvaune no Mārupes. Ātrākais 60m skrējējs un tālākais lecējs  - Emīls Elnionis no Rīgas.

3.07. nometnes dalībnieki varēja pārbaudīt savas apgūtās burāšanas prasmes "Moricsalas regatē". Vējš bija spirgts, tas ļāva notikt 5 startiem. "Moricsalas regatē" "Optimist" klasē 1.vietu izcīnīja Emīls Elnionis, 2.v.Rolands Zaļkalns, 3.v. Jēkabs Ščipčinskis. "Optimist - B" grupā 1.v. Helvijs Vinters, 2.v.Herberts Miezītis, 3.v. Madara Leimane.

Nometne noslēdzās ar aicinājumu:"Uz tikšanos burāšanas nometnē Usma" 09!""

Informāciju sagatavoja: I.Ledauniece

Foto: "Olympic sails", Heino Elnionis (Buru foto 2007)
 

Pievienoja: Ilze Prūse 2008.07.17 00:14

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Andris Bērziņš , andris ansbergs , Aleksandrs Hoperskis

Apsveicam vārda dienā:

Iveta Daude

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri