DN klases leduburātāji sāk sezonu

Agri atnākušais sals un ilgstoši zemas temperatūras pieturēšanās ir devusi zaļo gaismu dažādiem ziemas sporta veidiem. Izmantojot labvēlīgo situāciju, ar regati sestdien sezonu steidza atklāt 9 Latvijas un 3 Igaunijas DN klases ledusburātāji.  

 

Pēc pirmās sacīkšu dienas piecu braucienu kopsummā ar pieciem punktiem vadībā izvirzījies Matīss Alviķis (O-311). Pirmajos divos braucienos Matīss uzrādīja otro labāko laiku, bet pēdējos trijos braucienos finišēja jau pirmais.

 

Atpaliekot par punktu, otrajā vietā ierindojas Madars Alviķis (O-31), bet trešajā vietā ar 15 punktiem patlaban ir Gunārs Rozenbergs (O-6).

 

Junioru grupā, kurā startē divi Igaunijas burātāji un pašmāju Herberts Miezītis (O-34), labāko laiku uzrāda Rene Rims (C-24).

 

Bet pēc piedzīvota kritiena ceturtajā braucienā no tālākas cīņas izstājās Gatis Graudums (O-10). Viņš sacīkstes sāka ar pieteikumu uz pjedestāla, pirmos divus braucienus veicot ar trešo labāko laiku, bet trešajā braucienā bija otrais. Burātājs traumas nav guvis, bet jahtai ir izlauzta planka un to līdz rītdienai kvalitatīvi salabot nav iespējams.  

 

Sacīkšu norises vietā ledus ir noturīgs, vidēji 10 cm biezs un melns, lai gan vietām klāts ar nelielu sniega kārtiņu.

 

Pirmajā dienā tika veikti pieci braucieni. Katrā braucienā burātāji brauca divus apļus ar vidējo distances laiku 8-10 minūtes. Vēja stiprums pieturējās 5-6 m/s robežās, brāzmās pieaugot līdz apmēram 7 m/s.

 

Regate noslēgsies svētdien. Plānots, ka notiks vēl četri braucieni.

 

Provizoriskie rezultāti pēc 5 braucieniem


 


 

Teksts / foto: Sintija Sīmane 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.12.6 22:11

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri