Aicinām piedalīties Latvijas Jūras burāšanas atklātā čempionāta regatē, jo šogad tā būs daudzpusīgāka, garāka un interesantāka!

Nākošnedēļ, 23. – 27. jūlijā, aicinām visus piedalīties Latvijas nozīmīgākajā tradicionālajā regatē – Latvijas Jūras burāšanas atklātajā čempionātā 2008. Regatei būs 4 etapi. Apbalvoti tiks gan katra etapa uzvarētāji, gan uzvarētāji kopvērtējumā, kā arī ikviens regates dalībnieks. Dalībniekiem būs nodrošinātas gan brokastis, gan vakariņas u. c. Turklāt 26. jūlija vakarā regates dalībnieki un viņu viesi būs mīļi gaidīti regates ballē.

„Regatē šogad paredzēti gan 3 garie braucieni, kuru laikā tiks pārbaudītas burātāju navigācijas iemaņas, māka izvēlēties veiksmīgākās stratēģijas un izturība, gan maksimums 5 īsie braucieni, kuros burātājiem būs jādemonstrē sava izveicība un burāšanas tehnikas pārvaldīšanas kvalitāte, kā arī jāapliecina savas „burāšanas tuvcīņu” prasmes,” stāsta Latvijas Zēģelētāju savienības prezidents un regates galvenais tiesnesis Armands Plāte. Regate notiks četros etapos. Pirmais etaps ir ceļš no Rīgas līdz Engurei. Otrajā etapā jahtas no Engures dosies uz Roju. Īpašajā trešajā etapā pirmo reizi pēdējo vairāku desmitu gadu laikā regates ietvaros jahtas no Rojas, apbraucot Kolkas ragu, dosies uz Ventspili. Savukārt regates ceturtais – noslēdzošais etaps ir tā sauktie īsie braucieni Ventspilī.
 
Regatē tiks izmantota t.s. jahtu "tracking" sistēma, kas ikvienam interesentam mājas lapā www.kurtuesi.lv ļaus sekot līdzi regates norisei, bet regates dalībniekiem - būt labi informētiem par savu konkurentu veiksmēm un neveiksmēm. Turklāt regates dalībniekiem gan krastā, gan jūrā (mobilā telefona pārklājuma robežās) tiks nodrošināti arī internetsakari.

Regates dalībniekus ik vakaru krastā sagaidīs siltas vakariņas un īpašas specaktivitātes, bet no rīta - brokastis. Savukārt sestdienas (26. jūlija) vakarā ap plkst. 20.00 Ventspils kultūras centrā sāksies regates balle ar spraigām dejām uz burvīgas parketa grīdas dzīvas mūzikas pavadībā un gardu uzkodu baudīšana.  Regates vakara pasākumos un ballē, iegādājoties t. s. regates viesu kartes (5 Ls/dienā, t.sk. ēdināšana), aicinām piedalīties arī tos, kuri nevar piedalīties visā regatē, savukārt regates dalībniekus uz šiem pasākumiem aicinām līdziņemt savas otrās pusītes, radus, draugus, paziņas u.c.

Interesants ir arī regates piedāvājums līdzjutējiem un skatītājiem - pirmo reizi Latvijas Jūras burāšanas čempionāta vēsturē tiks uzstādīta īpaša regates telts (Ventspils promenādē, 26. jūlijā), kurā ikviens interesents varēs saņemt informāciju par regati, kā arī uzzināt un, ja paveiksies, tad pat izmēģināt, kā tas īsti ir - gatavoties burāšanai (iepazīt un "aptaustīt" vairuma burātāju pirmo jahtu - OPTIMISTU) un burāt (ekspreskonkursā tiks izlozēta iespēja regates laikā izbraukt ar jahtu MILDA). Un, protams, līdzīgi kā citus gadus, arī šogad skatītāji varēs vērot regates norisi no krasta (vislabākā vieta un laiks - Ventspils dienvidu mols 26. jūlijā plkst. 12:00 - 18:00 un 27. jūlijā plkst. 10:00 - 14:00).

Jahtu pieteikšana regatei iespējama līdz 23. jūnija plkst. 10:00. Taču, piesakoties regatei līdz 18. jūnijam (piektdiena), jahtas dalības maksa ir par 50 % zemāka. Regates dalībnieku pieteikšana iespējama līdz 23. jūnija plkst. 10:00, bet regates viesu pieteikšana regates sekretariātā iespējama visu regates laiku.

Regates nolikums, pieteikuma forma un programma pieejama sadaļā "Kalendārs".

Latvijas Jūras burāšanas atklātā čempionāta regati 2008 organizē Latvijas Zēģelētāju savienība sadarbībā ar Andrejostas jahtklubu, jahtklubu „Engure”, Ventspils jahtklubu un Jūras sacensību jahtu asociāciju.

 

Regates ģenerālsponsors jau trešo gadu pēc kārtas ir WESS Motors/LEXUS, kas atbalsta burāšanu Latvijā, sniedzot savu ieguldījumu burāšanas attīstībā, kas atbilst LEXUS korporatīvajai misijai – atbalstīt cilvēkus, kuri ar savu darbu, apņēmību un drosmi sasniedz mērķus, tiecoties pēc pilnības.

 

Regati sponsorē un atbalsta (alfabētiskā secībā):
   SIA "Eirokauss" 
   Engures pagasta dome
   SIA "Enmar"
   SIA "Kolkas rags"
   Latvijas „Optimists” klases burātāju asociācija
   Murphy & Nye
   SIA "Pils real"

   portāls
www.kurtuesi.lv
   Triatel
   Ventspils brīvosta
   Ventspils kultūras centrs
   Ventspils olimpiskais centrs
   Ventspils pilsētas dome

Informatīvais atbalstītājs: "Diena” un "5min".

Par jahtu drošību rūpēsies Latvijas Republikas krasta apsardzes dienests.


Žurnālistus un fotogrāfus aicinām uz regates atklāšanas preses konferenci 23. jūlijā plkst. 10:30 Andrejostas jahtklubā (Eksporta ielā 1) un izbraukumu ar Cutty Tall Ships’ Races laureātu – jahtu SPARTA – regates starta laikā Daugavā plkst. 12:00 līdz ~ 13:00 (ja žurnālisti vēlēsies, tad arī ilgāk). Savukārt 26. jūlijā plkst. 10:30 Ventspils promenādē notiks regates noslēguma preses konference un tiks organizēts izbraukums ar pasaules apceļotāju – jahtu MILDA – regates noslēdzošā etapa laikā Ventā un jūras piekrastē plkst. 11:30 līdz ~ 13:00 (ja žurnālisti vēlēsies, tad arī ilgāk). Izbraukumam ar jahtām SPARTA un MILDA lūdzam iepriekšpieteikties zvanot Ilzei Prūsei mob. 26370883.
 
 

Kontaktpersona: Ilze Prūse, regates sekretāre,
                        mob. 26370883, e-pasts:
ilze.pruse@sailing-latvia.lv


Pievienoja: Ilze Prūse 2008.07.16 22:15

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Guna Pēce

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri