Izmaiņas burāšanas sacensību noteikumos

Sākot ar 2015. gada 1. janvāri stājas spēkā papildinājumi ISAF 2013 – 2016 burāšanas sacensību noteikumiem (BSN), informē LZS Tiesnešu kolēģijas priekšsēdētāja vietnieks Ojārs Rancāns.

 

No 1. līdz 8. novembrm Spānijā, Palma de Mallorca notika ikgadējā Starptautiskās burāšanas federācijas (ISAF) konference, kuras laikā ISAF sacensību noteikumu komiteja pieņēma būtiskas izmaiņas BSN, kas stāsies spēkā 2015. gada 1. janvārī.

 

Sākot ar nākamo gadu, BSN tiek ieviests vēl viens fundamentāls noteikums – Noteikums Nr.6, kas padara ISAF regulu pielikumu Nr. 5 (Derības un korupcija) par spēkā esošu visu sacensību un visu pasākumu laikā.

 

Šis noteikums uzliek par pienākumu jebkādus 5. pielikuma varbūtējos vai konstatētos pārkāpumus izskatīt atbilstoši 5. pielikumam un neprasa protesta iesniegšanu tā tradicionālajā nozīmē. Tāpat šis jaunais noteikums dod iespēju ikvienai personai ziņot par varbūtējiem tā pārkāpumiem, izmantojot ISAF uzticības tālruni.

 

Noteikums Nr. 6 ir balstīts uz ISAF sacensību noteikumu komitejas priekšsēdētāja iesniegumu Nr. 127-14, kurš ir apskatāms šeit - BSN noteikums Nr. 6

 

Informācija par tā pieņemšanu ir izlasāma ISAF mājas lapas jaunumu sadaļā.

Citāts:

Other Business

Submission 127-14 as amended by the Racing Rules Committee was approved effective 1 January 2015.”

 

LZS Tiesnešu kolēģija lūdz visus Latvijas burātājus un BSN pasniedzējus iepazīties ar jauno noteikumu, kā arī rūpīgi izstudēt ISAF regulu pielikumu Nr. 5, lai pienācīgi sagatavotos 2015.gada burāšanas sezonai.

 

Vielaikus LZS Tiesnešu kolēģija izsaka pateicību visiem aktīvajiem LZS tiesnešiem, kuri, piedaloties dažadās diskusijās par burāšanas sporta problēmām gan mūsu valstī, gan ārpus tās, ir nepārprotami devuši arī savu ieguldījumu ši jaunā noteikuma tapšanā.

 

Informāciju sagatavoja LZS Tiesnešu kolēģijas priekšsēdētāja vietnieks Ojārs Rancāns.


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.11.10 21:09

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Edgars Dambītis , Iveta Daude

Apsveicam vārda dienā:

Deniss Mihailovs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri