Olimpiskās vējadēļu klases RSX pasaules čempionāts jauniešiem 2014 ir sācies!

Floridā, ASV ir sācies Pasaules čempionāts RSX vindsērfinga klasē, kuru pārstāvēs arī sešpadsmitgadīgā burātāja no Latvijas Ketija Birzule - sportiste, kura labus rezultātus uzrādīja Pasaules Jaunatnes olimpiādē, kas augustā norisinājās Ķīnā.

No 20. līdz 25.oktobrim Clearwater beach, Floridā, ASV norisināsies otrais pasaules čempionāts RSX jauniešiem vecumā līdz 19 gadiem.
Dalībai sacensībās reģistrējušies 81 dalībnieks - 53 zēni un 28 meitenes, kopumā no 20 valstīm un 4 kontinentiem. No RSX klases pārstāvju teiktā, tas šobrīd ir rekorda cienīgs dalībnieku un pārstāvētu valstu rādītājs RSX Youth rīkoto secensību vesturē.
Pirmo reizi jauniešu pasaules čempionātā RSX klasē dalību ņems arī pārstāvis no Latvijas, Ketija Birzule.

Ketijai šīs būs pirmais starts RSX klasē starptautiskās sacensībās. 15 gadus jaunajai sportistei šī ir bijusi saspringta un sportiskiem notikumiem bagāta burāšanas sezona, ar savas sportistes karjeras būtiskāko startu un izcīnīto 12.vietu Jauniešu Olimpiskajās spēlēs Nanjing, Ķīna.
Šodien sportisti izmēģināja burāšanas akvatoriju izmēģinājuma braucienā, taču pirmais starts tiks dots pirmdien, 20.oktobrī plkst 11:00 (ASV laiks).

Tāpat Ketijai Birzulei ir iespēja cīnīties par labāko trijnieku U17 grupā, tie ir jaunieši vecumā līdz 17gadiem.


Pievienoja: Juris Ailis 2014.10.20 11:45

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri