Rudens kausā 2014 uzvar Guru, Blondy, Bailarina un Kani Keli

Ar Latvijas zelta rudenim cienīgiem laikapstākļiem, spēcīgu vēju, īstu sportisku azartu un neiztrūkstošu sacīkšu intrigas piedevu, Rīgas jūras līcī svētdien, 28.septembrī, noslēdzās jahtkluba "Auda" rīkotais divu dienu Rudens kauss.

Šogad sacīkstēs piedalījās 21 dalībnieku - 18 jahtas un 3 katamarāni. Tas, kā liecina organizatoru publicētā informācija, ir jauns dalībnieku skaita rekords Rudens kausā.

Jahtas tradicionāli sacentās trīs ieskaites grupās  - Konjaka, Ruma un Vīna grupā, bet katamarāni  - no jauna izveidotā Viskija grupā.

Pēc divu dienu sīvas cīņas  Konjaka grupā ceļojošo kausu atkārtoti izcīnīja jahta Guru (LAT 352), otrajā vietā atstājot jahtu Monza (ITA 13490), bet trešajā - jahtu Gabriel (LAT 3).

Ruma grupā - arī atkārtoti, jahta Blondy (LAT 315), kas pēc pārrēķina laika ar viena punkta starpību pārspēja jahtu RA (LAT 163). Trešajā vietā šajā grupā ierindojās jahta Filias (LAT 320).

Vīna grupā uzvaru ieguva jahta Bailarina (LAT 25465), kausu atņemot jahtai Snow White (LAT 350), kas šogad ierindojās trešajā vietā. Otrā vietā ir jahta Auda (LAT 565).

Viskija grupā, kurā startēja trīs katamarāni, uzvarēja Kani Keli (LAT 909), otrā vietā Lover (LAT 232), trešajā - Wiki (LAT 11).