Preiss kļuvis par Eiropas kausa izcīņas vindsērfingā 2014.gada sezonas uzvarētāju

Latvijas labākais vindsērfinga burātājs Jānis Preiss (LAT 23) otrdien Atēnās (Grieķija), izcīnot uzvaru pēdējā posmā, kļuva par Eiropas kausa izcīņas vindsērfingā  Formula windsurfing klasē kopvērtējuma uzvarētāju.

 

Preiss, kurš uzvarēja visos desmit izvestajos braucienos, aiz sevis atstāja Grieķijas burātāju Nikolas Skarlatos (GRE 28) un komandas biedru Jāni Renci (LAT 0).   

 

Eiropas kausa izcīņa šogad aizsākās marta sākumā Portugālē, un sportisti savus spēkus mēroja  pavisam 12 šo sacensību posmos dažādās Eiropas valstīs. Jānis Preiss šajā sezonā bija ļoti labā sportiskā formā, tādējādi spējot izcīnīt Formula Windsurfing Euro - cup 2014.

 

“Šī ir veiksmīgākā sezona manā burātāja karjerā – ar intensīviem treniņiem sporta zālē un uz ūdens esmu sasniedzis labu fizisko formu, kā arī  man ir 30 gadu burāšanas pieredze. Esmu gandarīts, ka, veicot neskaitāmus inventāra testus kopā ar pasaules labākajiem profesionāļiem, izdevies sasniegt tā izcilību. Tas viss kopā man kā sportistam dod pārliecību cīnīties un reizē arī spožus rezultātus,” atklāj Jānis Preiss.

 

“Paldies par šo sezonu saku saviem sponsoriem - ELK Fins, veikalam Burusports, sporta centram Veselības Fabrika, Liepājas pilsētas domei, kā arī visiem saviem līdzjutējiem Latvijā un citur pasaulē,” burātājs Jānis Preiss.

 

Jānis Preiss ir Pasaules un Eiropas čempions ledus burāšanā, kā arī vairākkārtējs Latvijas, Eiropas un pasaules čempions vindsērfingā. Jāņa Preisa panākums ir arī 2013.gadā ar vējdēli sasniegtā Gotlande, noburājot aptuveni 340 km. 

 

Savukārt jaunākie sportisti - Romualds Zelčs ieguva 5.vietu, bet Raimonds Zelčs  8.vietu un uzvaru jauniešu divīzijā. 

 

REZULTĀTI  

 


 


 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.10.1 15:20

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri