Rudens kauss

No 26. septembra līdz 28. septembrim norisināsies ikgadējās jahtkluba ”Auda” rīkotās sacensības jūras jahtām ”Rudens kauss 2014”, kas ikgadu pulcē stiprākos un rūdītākos Latvijas burātājus.

Pēc neskaitāmiem iepriekšējo gadu dalībnieku lūgumiem šogad Konjaka grupai, kas ir lielāko jahtu grupa, būs no pārējām grupām atšķirīgs sacensību pirmais posms. Konjaka grupas un Katamarānu grupas, ja daudzkorpusnieki savāks kvorumu, dalībnieki startēs piektdienas (26.septembris) vakarā un dosies garajā jūras distancē. Distances garums un koordinātes tiks noteiktas starta dienā kapteiņu sapulcē tā, lai orientējošais distances garums būtu 100 jūras jūdzes vai aptuvenais distancē pavadītais laiks - 20 stundas. Savukārt svētdien (28.deptembris) abu grupu dalībnieki pievienosies Ruma un Vīna grupai īsajās distancēs.

Ruma un Vīna grupu dalībnieki sacensības sāks sestdien ar reģistrāciju un kapteiņu sapulci, 11.45 paredzēts pirmais sacensību starts. Atkarībā no laikapstākļiem un pēc galvenā tiesneša ieskata gan sestdienā gan svētdienā tiks doti vairāki starti īsajās distancēs.

Pēc katra regates posma, atbraucot krastā, visus regates dalībniekus gadīs iekurinātas malkas pirtiņas un izmērcētas pirts slotas, kā arī tiks pasniegtas vakariņas. Sestdien pēc vakariņām izklaides programma turpināsies ar dejām dzīvās mūzikas pavadījumā, bet vēlāk grupu nomainīs DJ. Arī sacensību viesiem/līdzjutējiem abus vakarus būs iespēja nobaudīt bāra/kafejnīcas ‘’Ekspedīcija’’ pavāra gatavotos ēdienus. Visi laipni gaidīti!

Kā jau katru gadu Konjaka, Ruma un Vīna grupu uzvarētāji saņems ceļojošos Rudens kausa kausus, tapēc aicinām esošos kausu turētājus laicīgi sagādāt kausa cienīgu saturu! Papildus tradicionālajām balvām šogad tiks izveidotas jaunas nominācijas apbalvošanai, piemēram, Rīgas burāšnas akadēmijas balva jaunākajam regates dalībneikam.

”Rudens kauss 2014” atbalsītāji Ozoliņa konditoreja, Restrent.lv, Latvijas Laser klases asociācija, Rīgas burāšanas akadēmija, bārs/kafejnīca ‘’Ekspedīcija’’.

Pieteikumus sūtīt uz: normunds@jahtklubsauda.lv

Papildus informācijai zvaniet: Normunds -26114414

 


Pievienoja: Juris Ailis 2014.09.17 00:38

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Valdis Elnionis

Apsveicam vārda dienā:

Valdis Vancovičs , Valdis Elnionis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri