Jahtklubam „Engure” jaunas stoderes un plāni par jaunu regati (Carter-30 kausu, 8. augustā)

Engures ostā uz jaunās vadlīnijas beidzot ir ieliktas kārtīgas stoderes. Kā informē JKE, gaišajā dienas laika bojas ir labi redzamas jau tagad, bet tuvākajā laikā tiks pielikti arī atstarotāji. Šobrīd JKE aktīvi gatavojas Latvijas Jūras burāšanas atklātā čempionāta regatei, kā arī Roņu pirts regatei un pat apsver saorganizēt Carter-30 kausu. Iespējamais Carter-30 kausa norises laiks ir 8. augusts.


Visus interesentus, kas būtu gatavi piedalīties Carter-30 kausā, lūdzam piedalīties diskusijā (diskusiju formulā) vai arī sazināties ar Ģirtu Fišeru Blumbergu mob. 29153554. Un gadījumā, ja interesentu būs pietiekami daudz – Carter-30 kauss patiešām notiks! Visas jahtas startēs vienā starta grupā un ar vienu balli, lai, kā saka Ģirts „kurš ātrāks, tas arī pirmais”.


Pievienoja: Ilze Prūse 2008.07.15 08:40

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Valdis Vancovičs

Apsveicam vārda dienā:

Jānis Upītis-Upenieks , Jānis Baklāns , Jānis Grantiņš , Jānis Spruģevics , Jānis Zoltners , Jānis A , Jānis Kalniņš , Jānis Bungis , Jānis Grīslis , Jānis Stakens , Jānis Mūrnieks , Jānis Spalviņš , Jānis Grote , Jānis Norde , Jānis Voronovs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri