BURĀŠANAS TRENERE ŽAKLĪNA LITAUNIECE SAVAS ZINĀŠANAS PAPILDINĀS ANGLIJĀ

Olimpiete Žaklīna Litauniece ar “Olimpiskās solidaritātes” atbalstu piedalīsies Starptautiskās Burāšanas sporta savienības organizētajos treneru apmācības kursos. Kursi notiks Anglijas ostas pilsētā Sauthemptonā no šā gada 1.septembra līdz 24.oktobrim.

Jau šā gada maijā Žaklīna piedalījās arī Starptautiskās Burāšanas sporta savienības (ISAF) burāšanas treneru kursos, kas norisinājās tepat Rīgā. Kursos piedalījās un tie notika ISAF eksperta Tima Krosa vadībā un tieši pēc viņa ierosinājuma mūsu treneri tika ieteikti dalībai ISAF kursos Sauthemptonā. “Olimpiskās solidaritātes” atbalsts šim nolūkam tika piešķirts Žaklīnai Litauniecei.

 

Žaklīna Litauniece ir piedalījusies XXVII Olimpiskajās spēlēs Sidnejā, kur “Europe” klasē ierindojās 27.vietā. Tāpat viņa ir divkārtēja Latvijas čempione, bet tagad apmāca jaunos burātājus Rīgas Jahtklubā.

 

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Swedbank” un AS “Latvijas Gāze”; LOK sadarbības partneri VAS “Latvijas Dzelzceļš” un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Mārtiņš Mālmeisters

LOK preses sekretārs

Mob. tel.: +371 26197135

E-pasts: martins.malmeisters@olimpiade.lv

 

www.olimpiade.lv

www.draugiem.lv/olimpiade

www.facebook.com/OlimpiadeLV

www.twitter.com/Olimpiade_lv
www.youtube.com/OlimpiadeLV


Pievienoja: Juris Ailis 2014.08.28 13:46

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri