Maļina / Priede pasaules čempionātu Topcat katamarāniem noslēdz pirmajā 20 –iekā

Latvijas Topcat katamarānu klases labākie burātāji Guntars Maļina un Jānis Priede (LAT 4022) pasaules čempionātā Topcat K1 klasē izcīnīja 18.vietu, informē Latvijas TOPCAT klases asociācija.

 

“Laika apstākļi mūs lutināja un pirmās četras dienas spīdēja saule un vējš pūta virs 20 mezgliem, tuvu klases pieļaujamajam 24 mezgliem. Tikai piektajā, pēdējā dienā, startu atcēla zemā vēja dēļ. Kopumā nostartējām viduvēji, ar mūsu rezultātu esmu apmierināts daļēji, jo varējām labāk, bet priecē tas, ka ar katru gadu mēs uzrādam labākus rezultātus," dalību pasaules čempionātā rezumē Maļina.

 

"Pirmajā sacensību dienā, pēc labā trenniņbrauciena iepriekšējā vakarā kurā ieņēmām 6 vietu, sadegām. Pieļāvām vairākas kļūdas un pat apgāzāmies pirmajā braucienā.

Otrajā un trešajā dienā, jau izdarot mazas izmaiņas katamarānam, izdevās veiksmīgi nostartēt un pat uzrādīt savu labāko rezultātu pasaules čempionātos finišējot braucienā 8 vietā.

Ceturtajā dienā pirmo braucienu veicām viduvēji, bet otrajā pieļāvām rupju kļūdu un finišējām beigu galā. Piektajā dienā bijām sanemušies nostartēt labi un atgūt panākto kopvērtējumā, bet austrieši, ņemot vērā faktu, ka pirmās divas vietas bija viņiem, dikti skurpulozi piegāja pie zemākā vēja stipruma, kas ir 6 mezgli, un startu tā arī neiedeva. Neskatoties uz to ir iegūta liela pieredze un ir apņēmība nākošajā čempionātā startēt labāk un iegūt augtākas vietas kopvērtējumā."

 

Pasaules čempionāts Topcat K1 katamarāniem notika no 1. līdz 8.augustam Neudiedl ezerā, Austrijā. Tajā piedalījās 77 komandas no 7 valstīm, kas sacentās K1, K2 un K3 klasēs. K1 klasi pārstāvēja 38 komandas, K2 - 14 komandas, bet K3 – 25 komandas.

 

Deviņu braucienu kopsummā K1 klasēs uzvaru svinēja Mersedess Zins Zineburgs (Zinn-Zinnenburg Mercedes) un Tomass Cjaka (Thomas Czajka) (AUT4412) (Austrija). K2 klasē – Roberts Zanks (Robert Zank) un Tilo Betke (Tilo Bethke) (GER2403) (Vācija), bet K3 klasē - Lorencs Būlers (Lorenz Buchler) (GER937).

 

Latvijas TOPCAT klases asociācija izsaka lielu paldies saviem atbalstītājiem SIA Aqua-Brambis, Marina Malina un, protams, visiem mūsu līdzjūtējiem.

 

Visi rezultāti:  

Rezultāti Topcat klases asociācijas mājas lapā.  


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.08.19 17:30

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kaspars Liepiņš

Apsveicam vārda dienā:

Uģis Skrupskis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri