Baltijas kauss noslēdzies

Šodien Liepājā ar Jāņa Preisa uzvaru noslēdzās Baltijas Kausa noslēdzošais posms, kurš bija arī kārtēja Eiropas Kausa posms Formulas klasē.

Kārtējo Baltijas čempiona titulu izcīnīja liepājnieks Jānis Preiss. Preiss pārliecinoši dominēja visos 8. braucienos un izcīnīja uzvaru.

Formulas klasē otro vietu izcīnīja Igaunijas sportisti John Kaju un Ervin Martin.

Jauniešu Techno293 klasē U17 grupā labākais latviešu sniegums liepājniecei Aleksandrai Kaupai, kura izcīnīja 3.vietu sev priekšā palaižot divus zēnus no Krievijas.

U15 grupā 2.vieta Namejam Dreimanim no Rīgas, kurš arī piekāpās Krievijas sportistam.

Raceboard klasē dominēja latvieši - 1.vieta Gunāram Rozenbergam, 2.vieta Ilonai Grīnbergai un 3.vieta Alvim Ozoliņam.

Lai arī iepriekšējās prognozes neko daudz nesolīja tomēr vējš Liepājā bija katru dienu, lai varētu izvest braucienus visām klasēm. Tam papildus spēdēja saule, kas radīja lieliskus apstākļus vindsērfingam.

Rezultāti:
Formula
Techno293
Raceboard
Kite race

Baltijas kausa noslēdzošais posms pulcēja 95 sportistus no 5 dalībvalstīm. No kuriem 44 sportisti Formula klasē, 39 Techno un Raceboard klasē un 12 Kite Formula klasē.

Sacensību organizatori pateicas par atbalstu sponsoriem - Liepājas pilsētai, Lauma Lingerie, Valsts sportam, Extreme sports, Ramirent, Klubam EGO un viesnīcai „Līva”.