LZS Tiesnešu kolēģija aicina laicīgi sagatavoties Latvijas čempionātam Optimist un Laser klasēs

Tuvojas Latvijas čempionāts Laser R, Laser 4,7 un Optimist klasē. Lai izvairītos no protestu iespējām čempionāta laikā, LZS Tiesnešu kolēģija aicina burātājus un trenerus gatavoties tam laicīgi, atbilstoši sagatavojot sacensību laivu.

 

Tāpēc LZS Tiesnešu kolēģija vēlas atgādināt pamatnoteikumus, kas ir obligāti visiem sacensību dalībniekiem, aicinot pirms regates rūpīgi izlasīt savu jahtu klases noteikumus, lai laikus novērstu iespējamās kļūdas.

 

Atcerieties! Sacensību instrukcija nevar grozīt klases noteikumus. Klases noteikumu pārkāpums var būt iemesls protestam gan par to neievērošanu, gan protestam par nepareizi piemērotiem ierobežojumiem saskaņā ar starptautisko burāšanas sacensību (BSN) 2. un 69. punkta nosacījumiem.

 

Saskaņā ar Optimist klases noteikumiem (4.6.punkts) katram šā tipa švertlaivas īpašniekam ir jābūt klases nacionālās asociācijas biedram. Tas pats attiecas arī uz visiem burātājiem Laser klasē.


Buru numuri definēti attiecīgās jahtu klases noteikumos un nepieļauj atšķirīgu interpretāciju, kas var būt iemesls protestam.

 

Treneru vai skatītāju kuteri sacensību distancē atrasties nedrīkst. Protestu komiteja šādus gadījumus – nepiederīgu cilvēku atrašanos distancē vai apzinātu kuteru kustību distances tuvumā – vērtēs kā palīdzību no malas un bargi sodīs vainīgos.


Visi dalībnieki tāpat tiek aicināti īpašu uzmanību veltīt visu nepieciešamo drošības normu ievērošanai (glābšanas vestes un svilpes Optimist klasē, liekšķeres, airi, korķi un kingstoni Laser klasē), mastu stiprinājumu pārbaudei u.tml.


Atklātais Latvijas čempionāts burāšanā Laser un Optimist klasēm notiks Engurē no 14.līdz 17.augustam.

 

Optimist klases noteikumi

Laser klases noteikumi

Burāšanas sacensību noteikumi


Atklātā Latvijas čempionāta burāšanā Laser un Optimist klasēm Nolikums

 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.07.30 11:11

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri