Ričards Zvilna ISAF pasaules čempionātu jauniešiem noslēdz 50-iekā

Sestdien, 19.jūlijā, Portugāle noslēdzās 44. ISAF pasaules čempionāts jauniešiem, kas pulcēja  rekordlielu dalībnieku skaitu  - 367 jauniešus no 67 valstīm.

 

Atšķirībā no burāšanas sacīkstēm pieaugušajiem, atsevišķi braucieni par medaļām, kurās startē labāko rezultātu uzrādījušie, jauniešiem nenotika. Līdz ar to par ieņemamo vietu rezultātu kopvērtējuma tabulā visi dalībnieki varēja cīnīties līdz pat pēdējam finišam.

 

Vienīgais Latvijas pārstāvis čempionātā Ričards Zvilna (Priedaines jahtklubs) kopvērtējumā Laser R klasē nodrošināja 48.vietu. Sešās sacīkšu dienās un deviņos izvestajos braucienos Zvilnam labākais uzrādītais rezultāts bija izcīnīta 29.vieta priekšpēdējā braucienā.

 

Lai gan jaunajam burātājam, kuram šī bija debija šāda līmeņa sacīkstēs, čempionātā neizdevās parādīt savu labāko sniegumu, viņš darījis visu iespējamo, lai sasniegtu labu rezultātu. “Ir grūti sacensties ar lielajām burāšanas valstīm, bet vienmēr ir jāmēģina un jācenšas. Vienmēr var ko uzlabot,” atzīst Zvilna.

 

“Labs laiks, daudz draudzīgu cilvēku un izdevušās sacensības” tā savu dalību pasaules čempionātā rezumē burātājs.

 

Uzvaru 57 burātāju lielajā Laser Radial klases flotē svinēja Joels Rodrigezs Perezs (Spānija). Kopumā medaļas tika sadalītas 8 disciplīnās. Pirmo reizi čempionāta vēsturē Nāciju trofeju, ko piešķir par valsts izlases kopējo sniegumu čempionātā, ieguva Spānija.

 

Ričards Zvilna čempionātā piedalījās ISAF finansētās Sportistu dalības programmas (Athlete Participation Programme) ietvaros, lai sagatavotos ISAF pasaules čempionātam, kas notiks septembrī Santanderā (Spānija).

 

VIDEO: Sportistu dalības programmas diena

 

Šonedēļ Ričards Zvilna dodas uz Poliju, kur no 26. jūlija - 2.augustam notiks Pasaules čempionāts jauniešiem Laser Radial klasē.

 

Rezultāti Laser Radial puišu grupā

Visi rezultāti

 

VIDEO pārskats Laser Radial klasē 

 

Teksts: Sintija Sīmane

Foto: ISAF 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.07.22 12:37

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Guna Pēce

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri