Pēc divām dienām ISAF PČ burāšanā jauniešiem Ričards Zvilna 47-ais

Priedaines jahtkluba Laser Radial klases burātājs Ričards Zvilna Portugālē notiekošajā ISAF pasaules čempionātā burāšanā jauniešiem pēc sacīkšu otrās dienas ieņem 47.vietu.


Divās dienās sportisti ir veikuši četrus braucienus un Zvilnas līdz šim labākais rezultāts ir 40.vieta pirmajā braucienā. Līderis 57 buratāju lielajā flotē pēc četriem braucieniem ir Seafra Gilfoils (Īrija), kas savu tuvāko sekotāju Martinu Loviju (Brazīlija)  apsteidz par 6 punktiem. Savukārt lietuvietis Marius Zemgulis ar 98 punktiem šobrīd atrodas 40.vietā.

 

Vienlaicīgi ar individuālo medaļu izcīņu burātāji cīnās arī par Nāciju Trofeju. Šobrīd līderpozīcījās ar 123 punktiem atrodas Spānija, kam seko Francija ar  110 punktiem un ASV ar 96 punktiem.


Čempionāts tika atklātas 12.jūlijā. Pirmajā sacīkšu dienā visus lutināja patstāvīga DR brīze 12 - 15 mezglu stiprumā. Otrajā dienā vēja trūkuma dēļ pirmie starti tika doti pēcpusdienā, tāpēc sacīkstes noslēdzās vēlu vakarā.


Pasaules čempionāts burāšanā jauniešiem (vecumā līdz 19 gadiem) notiek no 12.-19.jūlijam Tavirā, Portugālē, kurā piedalās 367 burātāji no 67 valstīm. Pirmo reizi čempionāts notika Angelholmā, Zviedrijā, 1971.gadā, kurā piedalījaš 16 valstu pārstāvji, sacenšoties divu personu dingijos - 420 un Flipper.


Ričards Zvilna čempionātā piedalās ISAF finansētās Sportistu dalības programmas (Athlete Participation Programme) ietvaros. 2004.gadā šīs programmas ietvaros ISAF pasaules čempionātā burāšanā jauniešiem piedalījās Rūdolfs Vētra, 2006.gadā un 2008.gadā Anna Aile (Priedaines jahtklubs).


ISAF pasaules čempionāta burāšanā jauniešiem oficiālā mājas lapa

ISAF PČ 2014 - rezultāti pēc divām dienām Laser R klasē  

VISI REZULTĀTI

 


Ričards Zvilna ISAF PČ burāšanā jauniešiem 2014 / Portugāle

 

Foto:ISAF 

Teksts: Sintīja Sīmane 
Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.07.16 13:30

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri