2014.gada Kuivižu kauss izcīnīts!

Jau trešo gadu pēc kārtas norisinājās Kuivižu jahtkluba rīkotā ceļojošās balvas Kuivižu kauss izcīņa Optimist klasē, kā arī Kanska kausa izcīņa Optimist klasē meitenēm. Vienlaicīgi norisinājās arī atklātās sacensības Laser Radial un Laser 4.7 klasēs, kurās gan piedalījās vienīgi Latvijas burātāji.

 

Kopumā bija ieradušies 27 optimisti, tostarp arī Igauņu burātāji no Pērnavas un Nouni jahtklubiem – gluži kā iepriekšējos gados.

 

Sacensības notika mainīgos laika apstākļos. Sestdienas sacensību plānus izjauca negaiss. Tā kā uz startu bija izgājuši daudzi visjaunākie Optimist braucēji, drošības apsvērumu dēļ sacensību komiteja bija spiesta divreiz sacensības pārtraukt un visu floti sūtīt atpakaļ ostā.

 

Svētdienas rīts sākās ar mērenu, taču ļoti mainīga virziena vēju, kā rezultātā vienas, vairāk kā 40 grādu vēja virziena maiņas dēļ nācās pārtraukt Laser Radial braucienu. Ap plks. 12.00 vēja virziens puslīdz nostabilizējās un tālākā sacensību norise gāja kā pa sliedēm. Gala rezultātā – 7 braucieni optimistiem un 8 abām Laser klasēm.

 

Optimist klasē dominēja pagājušā gada uzvarētājs Keiss Lūrs (Keith Luur)  no Pērnavas, savukārt par 2 līdz 4 vietām notika visnotaļ sīva cīņa.

 

Labākais no šī trijnieka izrādījās Hendriks Holtsmanis (Hendrik Holtsmann) no Pērnavas. Divus punktus aiz viņa palika rīdzinieks Roberts Jānis Vancovičs un vēl divus punktus tālāk – Eduards Pļaviņš.

Tūdaļ aiz šīs grupas, piektajā vietā, ierindojās sacensību labākā meitene – Agija Ēlerte, tādējādi nodrošinot sev Kanska kausu.

 

Laser Radial klasē īpašu pārsteigumu nebija, ja vien neskaita ka Dāvis Andersons vairākkārt „mina uz pēdām“ mūsu līderim Ričardam Zvilnam.

 

Laser 4.7 klasē dominēja Ēriks Zvilna, bet par otro un trešo vietu izvērsās cīņa starp Tomu Fišeru-Blumbergu no Engures un mājinieku Kristeru Briedi. 

 

Pirmie trijnieki izskatās šādi.

 

Optimist kopvērtējumā

Keith Luur (Pērnavas jahtklubs)

Hendrik Holtsmann (Pērnavas jahtklubs)

Roberts Vancovičš (Rīgas jahtklubs)

 

Optimist meitenes

Agija Ēlerte (Rīgas jahtklubs) 

Kätlin Siimson (Nouni jahtklubs)

Laura Ozoliņa (Engures jahtklubs)

 

Laser Radial

Ričards Zvilna (Priedaines jahtklubs)

Dāvis Andersons (Rīgas jahtklubs)

Artjoms Švecovs (Priedaines jahtklubs)

 

Laser 4.7

Ēriks Zvilna (Priedaines jahtklubs)

Toms Fišers-Blumbergs (Engures jahtklubs)

Kristers Briedis (Kuivižu jahtklubs)

 

VISI REZULTĀTI  

 

FOTO GALERIJA  

 

Teksts:

Ojārs Rancāns,

Sacensību komitejas priekšsēdētājs

Kuivižu jahtkluba vice-komandors

 

Foto: Kuivižu jahtklubs 2014 

 

 

 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.06.18 18:10

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri