Jānis Preiss izcīna 3.vietu Funboard čempionātā Rollei Summer Opening Vācijā

Svētdien, 1.jūnijā noslēdzās Funboard Čempionāts Rollei Summer Opening Vācijas pilsētā Sylt. JĀNIS PREISS absolūtajā kopvērtējumā izcīnīja augsto 3.vietu un 1.vietu Master grupā (vecumā virs 35 gadiem).

Par čempionāta uzvarētājiem, ar vienādu punktu summu, kļuva dānis Sebastian Kornum un vācietis Vincent Langer.

Jāatzīmē, ka šis čempionāts tika noorganizēts pēc vācu tradīcijām un ietvēra divas vējdēļu disciplīnas, kurās sportistiem bija jāsacenšas gan Formula klasē, gan Slalomā un abu disciplīnu sniegumu skaita kopā. Formulas klasē J.Preiss vienpadsmit braucienu summā izcīnīja augsto 2.vietu uzreiz aiz dāņa S.Kornum, bet Slalomā septiņos braucienos Jānis ierindojās 6.vietā, kas absolūtajā kopvērtējumā deva 3.vietu.

Vācijas prese par J.Preisas sniegumu Formulas klasē raksta: ”Lai gan viņš uzvarēja tikai vienā no braucieniem, tomēr viņš pārsteidza ar konstanti spēcīgu sniegumu”.

J.Preiss pēc sacīkstes: „Jāteic, ka sacīkstes ir izdevušās ar 11 braucieniem Formulā un 7 fināliem slalomā. Apstākļi kā jau Sylt ir ļoti sarežģīti. Slalomu veicām pie spēcīga vēja un lieliem viļņiem. Prieks, ka esmu labākais Masters.”

Vēl Latviju šajā čempionātā pārstāvēja jaunietis Kristaps Keidāns, kurš piedalījās tikai Formulas klasē un izcīnīja 12.vietu, kur bija labākais no jauniešiem šajā disciplīnā.

Sīkāka informācija par rezultātiem ŠEIT.

Nākošās sacensības, kurās startēs mūsu sportisti un Jānis Preiss būs Eiropas kausa posms Somijā no4.līdz 7.jūnijam.