Tuvojas pirmais termiņš, lai Latvijas atklātajam jūras burāšanas čempionātam - Baltic Open Regatta pieteiktos par samazinātu dalības maksu

Pirmais reģistrācijas termiņš Latvijas atklātajam jūras burāšanas čempionātam  - Baltic Open Regatta par pazeminātu dalības maksu noslēgsies 2.jūnijā.

 

Izmanto iespēju un piesakies līdz 3.jūnijam, lai iegūtu samazinātas maksas priekšrocības.

 

Kā pieteikties? Sūti brīvas formas pieteikumu Valteram Romanam uz e-pastu: valters[at]laivulietas.lv, izsakot vēlmi piedalīties regatē.

 

Reģistrācija paredzēta svētdien, 29.jūnijā (no plkst.10:00 līdz 17:00). Ņem vērā, ka, lai piedalītos sacīkstēs, dalības maksai jābūt samaksātai līdz 29.jūnija plkst.17:00.

 

Latvijas atklātais jūras burāšanas čempionāts - Baltic Open Regatta 2014 notiks no 29.jūnija līdz 5.jūlijam Rīgas jūras līcī, tā laikā apmeklējot piecas daudzu burātāju iemīļotas ostas Latvijā un Igaunijā un vidēji noejot 220 jūras jūdzes. Kopā paredzēti četri ofšorposmi un vienas īsās distances sacīkstes pēdējā sacensību dienā. Savukārt priekšpēdējā sacensību diena 4.jūlijs, ir veltīta burāšanas popularizēšanai ar Mediju regati. Tās starts un finišs plānots pie Vanšu tilta, Rīgas centrā.

 

Visa nepieciešamā informācija par regati atrodama Baltic Open Regatta mājaslapā, sadaļā BOR 2014


Piesakies un pievienojies šīs vasaras lieliskajam jūras burāšanas izaicinājumam, piedzīvojumam un atpūtai uz ūdens - Latvijas atklātajam jūras burāšanas čempionātam - Baltic Open Regatta 2014!

 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.05.30 13:49

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri