Pilsētas jahtkluba sezonas atklāšanas sacīkstēs uzvar Pļaviņš un Sekace

Pieturoties Vidusjūrai cienīgiem laikapstākļiem Ķīpsalā sestdien, 24.maijā, ar Optimist jahtu klases sacīkstēm sezonu atklāja Pilsētas jahtkluba burāšanas skola.   

 

Jau no pirmā brauciena cīņa par vietām pirmajā trijniekā izvērtās starp sacīkšu viesiem - Rīgas jahtkluba audzēkņiem Eduardu Pļaviņu, Annu Anci Sekaci un Robertu Jāni Vancoviču.

 

Pļaviņš finišēja pirmais atklāšanas braucienā un ar to pieteica sevi cīņai par uzvaru. Lai gan pēdējos divos braucienos viņš piekāpās savam sīvākajam konkurentam Vancovičam, tomēr divas pirmās un divas otrās vietas pavisam četros izvestajos braucienos viņam ļāva iegūt uzvaru kopvērtējumā.

 

Vancovičs, kurš līdz pēdējam braucienam atstatumu līdz līderim spēja samazināt līdz vienam punktam, kopvērtējumā palika otrais.

 

Trešajā vietā pēc rezultātiem ir Ance Anna Sekace, bet tā kā  gala vērtēšana notika tikai divās ieskaites grupās - zēniem un meitenēm, tad trešā vietā kopvērtējumā ierindojās Eduards Rāzna (Pilsētas jahtklubs).

 

Pirmajā vietā meiteņu ieskaites grupā līdz ar to Ance Anna Sekace,  otrajā vietā Agate Einause (Pilsētas jahtklubs), trešā - Elza Cibule (Rīgas jahklubs).

 

Visi rezultāti

 

Foto no atklāšanas sacīkstēm apskatāmi šeit.

 

Foto: Pilsētas jahtklubs 

 

Teksts: Sintija Sīmane 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.05.26 15:45

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri