Starptautiskais seminārs burāšanas treneriem noslēdzās ar gandarījumu par padarīto un apgūto

Ar sarežģītības ziņā grūtākajiem praktiskajiem uzdevumiem uz ūdens, sestdien, Pilsētas jahtklubā veiksmīgi noslēdzās Starptautiskās burāšanas federācijas (ISAF) kursi burāšanas treneriem, kas sākās 11.maijā.

 

Mācības notika ISAF programmas “Tehniskie kursi treneriem” ietvaros un bija programmas pirmā līmeņa apmācības “Mācības burāšanas instruktoriem”. Tos organizēja Latvijas Zēģelētāju savienība sadarbība ar Latvijas Olimpisko komiteju SOK komitejas programmas “Olimpiskā Solidaritāte” finansiālā atbalsta ietvaros.

 

“Olimpiskā Solidaritāte” finansiālais atbalsts USD 12 000 jeb EUR 8 840 apmērā ļāva 14 treneriem un burātājiem no burāšanas skolām Rīgā, Jūrmalā, Kuivižos, Liepājā un Rojā ISAF instruktora Tima Krosa (Lielbritānija) vadībā apgūt gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas un iemaņas, kas nepieciešamas trenera darbā burāšanā, vidsērfingā un kaitsērfingā.

 

Semināra dalībnieki kā apliecinājumu dalībai seminārā un apgūtajam saņemā starptautiski apstiprinātus ISAF un Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) sertifikātus, kurus pasniedza LZS prezidents Ansis Dāle.

 

A.Dāle noslēguma runā pateicās gan organizētājiem, gan dalībniekiem un trenerim, kā arī izteica cerību, ka šāda līmeņa seminārs nebūs pēdējais, kas tiek rīkots Latvijā.

 

Latvijā šāda līmeņa kursi burāšanas sporta treneriem notika pirmo reizi.

 

FOTO ŠEIT

 

Teksts: Sintija Sīmane


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.05.20 13:02

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Edgars Dambītis , Iveta Daude

Apsveicam vārda dienā:

Deniss Mihailovs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri