Aleksandra Kaupa un Vita Matīse izcīna uzvaras pirmajā Latvijas kausa regatē „Burusports balva 2014”

Pimā Latvijas Kausa regate „Burusports Balva 2014” šogad norisinājās Rīgā, Ķīšezerā, un pulcēja 50 dalībniekus trijās vējdēļu klasēs no visas Latvijas. 


Regate notika mērena, mainīga virziena vēja apstākļos, kur startus izdevās dot vien Raceboard un jauniešu Techno 293 klasēm.  

 

Astoņu braucienu summā Raceboard klasē sieviešu divīzijā un absolūtā kopvērtējuma līdere jau no pirmā starta bija 2013.gada pasaules čempione Vita Matīse, aiz sevis ar pārliecinošu punktu skaitu atstājot savu sīvāko konkurenti Ilonu Grīnbergu. Vīriešu konkurencē ātrākais bija Gunārs Rozenbergs.

 

Jauniešu Techno 293 klasē ātrākā U17 vecuma grupas burātāja, liepājniece  Aleksandra Kaupa, aiz sevis atstājot Ketiju Birzuli no Rīgas un Nikolu Ceplenieci no Liepājas. Puišu konkurencē ātrākais bija U17 vecuma grupas pārstāvis Valters Zakrevskis, savukārt U15 grupā ātrākais izrādījās rīdzinieks Namejs Dreimanis, aiz sevis atstājot liepājnieku Jēkabu Markausu un sporta skolas Rīdzene pārstāvi Kristapu Dzirnieku.

 

Sīkāka informācija par rezultātiem šeit.

 

Jauniešu Techno 293 klase ir viss straujāk augošā vindsērfinga klase pasaulē. Pasaules un Eiropas čempionātos tā pulcē ap 300 līdz 400 dalībnieku. Klase tiek sadalīta divīzijās pa vecuma grupām U15 un U17. Šajā klasē jaunieši lieto viena dizaina vējdēli, kurš ir 293cm garš un divu veidu buras 6.8kvm U15 grupai un 7.8kvm U17 grupai. Braukšana notiek pie vēja ātruma no 3 līdz 15 metriem sekundē (6-28mezgliem).

 

Jānis Jēkabsons

Latvijas Vindsērfinga asociācijas prezidents 


 

 

 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.05.19 11:04

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Andris Bērziņš , andris ansbergs , Aleksandrs Hoperskis

Apsveicam vārda dienā:

Iveta Daude

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri