Rojas zēģelētāju skola kļuvusi par LZS biedru

Ar vienprātīgu atbalstu ceturtdien Latvijas Zēģelētāju savienības valdes sēdē par asociēto biedru uzņemta biedrība “Rojas zēģelētāju skola”.


Kā pastāstīja burāšanas treneris Gunārs Reinholds skolā ir jau 15 jaunie burātāji, kas savas pirmās burāšanas iemaņas guvuši pērnvasar. Šogad skolas plānos ir aktīvi treniņi un dalība sacīkstēs Latvijā. Skolas starta ekipējumā šobrīd ir piecas “Optimist” klases jahtas un divi Lāzerīši.

 

Biedrības “Rojas zēģelētāju skola” ir dibināta 2012.gada 31.maijā un ir Rojas novada sporta skolas sekcija. Tās mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu burāšanas apmācību, burāšanas un jahtu tūrisma attīstību, radīt labvēlīgu vidi un sekmēt ilgtspējīgas un vidi saudzējošas tūrisma nozares attīstību, attīstīt un veidot burāšanas un jahtu tūrisma infrastruktūru, organizēt un piedalīties burāšanas sacensībās, piesaistīt burāšanas sporta un jahtu tūrisma attīstībai dažādu ārvalstu fondu un projektu līdzekļus.


Rojas novada sporta skola ir Rojas novada pašvaldības dibināta un pakļautībā esoša profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāde, kas savā darbībā īsteno profesionālās ievirzes sporta izglītības un interešu sporta izglītības programmas, organizē un veicina sporta darbu Rojas novadā. Skola nodibināta 2012.gada 8.martā.


LZS līdz ar to apvieno 24 organizācijas - 10 asociācijas, 10 jahtklubus un 4 cita veida ar burāšanu saistītas organizācijas. 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.05.17 09:34

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Kristaps Dzenis , Kristaps Dzenis , Kristaps Dzenis , Kristaps Lazda

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri