Nedēļas nogalē sāksies starptautiskie kursi burāšanas treneriem

Pilsētas jahtklubā pie Vanšu tilta Rīgā svētdien, 11.maijā, sāksies starptautiskas burāšanas treneru mācības, kas ilgs līdz 17.maijam.

 

Sešpadsmit treneri un burātāji no burāšanas skolām Rīgā, Jūrmalā, Kuivižos, Liepājā un Rojā nedēļas garumā apgūs gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas trenera darbā burāšanā, vidsērfingā un kaitsērfingā.

 

Mācības notiek Starptautiskās burāšanas federācijas (SBF) programmas “Tehniskie kursi treneriem” ietvaros un ir programmas pirmā līmeņa apmācība. Kursi ir paredzēti gan esošajiem, gan jauniem burāšanas treneriem, kas vēlas papildināt savas esošās, kā arī iegūt jaunas zināšanas, pēc SBF izstrādātiem un Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) atzītiem kritērijiem, apkopojot pasaulē labākās treneru apmācības un prakses metodes. Programmas mērķis ir nodrošināt vienotu burāšanas apmācību līmeni Latvijā un pasaulē. Beidzot kursus, dalībnieki saņems starptautiski apstiprinātus SBF un SOK sertifikātus.

 

Latvijā šāda līmeņa kursi burāšanas sporta treneriem notiek pirmo reizi. Tos organizē Latvijas Zēģelētāju savienība sadarbība ar Latvijas Olimpisko komiteju SOK programmas “Olimpiskā Solidaritāte” finansiālā atbalsta ietvaros.  Apmācības vadīs SBF eksperts Tims Kross no Lielbritānijas.

 

Papildu informācija: 

Juris Ailis

Latvijas Zēģelētāju savienības izpilddirektors

Tel: (+371) 29221155

juris.ailis@sailinglatvia.lvPievienoja: Sintija Sīmane 2014.05.9 10:05

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri