Eiropas čempionāts vindsērfingā "Techno 293" noslēdzies; augstāko sniegumu uzrāda Aleksandra Kaupa

Sestdien, Torbolē (Itālija) noslēdzās Eiropas čempionāts vindsērfingā “Techno 293” jauniešiem vecumā no 13 līdz 16 gadiem.


Atkarībā no vecuma un buras izmēra dalībnieki čempionātā sacentīsies divās ieskaites grupās  - U15 (juniori) un U17 (jaunieši). Paralēli notiks arī Eiropas kauss T293 Plus (17 gadi un vecāki) ieskaites grupai, kurā startēja 13 dalībnieki.


No Latvijas sportistiem augstāko rezultāu sasniedza Aleksandra Kaupa U15 meiteņu grupā. Lai gan Kaupa brīdi atradās arī 4.pozīcijā, kopvērtējumā viņai  5.vieta. Kā vēsta Latvijas Vindsērfinga asociācijas mājas lapā publicētā informācija Aleksandra līdz pēdējam cīnījās ar itālieti par 4.vietu tomēr nolaista bura pirmajā braucienā uz zaudētā vieta to liedza.


Otrā Latvijas sportiste, kas arī startēja šājā grupā, Anna Punte ar iegūto 19.vietu čempionātā noslēdza šīs grupas sarakstu.


Par uzvarētāju kļuva Goergia Speciale no Itālijas, kas līderos izvirīzjās līz ar pirmo sacīkšu dienu, spējot pārsvaru noturēt līdz pat čempionāta finišam.


U 15 zēnu grupā, 81 dalībnieka konkurencē, Namejs Dreimanis ieņem 48.vietu. Lai gan dalībnieku sarakstā bija iekļauti arī Sava Sičeus un Emīls Punte, viņi čempionātā nestartēja. Grupā uzvarēja jau arī sākontējais līeris Arnoux Tom (Francija).

 

U17 meiteņu grupā 65 dalībnieču konkurencē Ketija Birzule čempionātu noslēdza 45.vietā, bet Nikola Cepleniece 51.vietā. Uzvarēja Noja Drihana (Izraēla).

 

Kā norādīs Latvijas Vindsērfinga asociācijas mājas lapā, programmas minimums esot izpildīts.

 

Rezultāti:

 EČ-Techno293-U15

EČ-Techno293-U17  

Visi rezultāti. 

 

 

Teksts: Sintija Sīmane 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.04.27 09:27

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri