Sākas Eiropas čempionāts 2014 BIC Tehnno 293

Tieši Lieldienās 300 (rekords!) vindsērfinga burātāju vecumā no 13 līdz 16 gadiem no 27 valstīm pulcējās Itālijas pilsētiņā Torbolē, kur oficiāli tika atklāts 2014.gada Eiropas čempionāts “Tehno 293” klasē.

 

Atkarībā no vecuma un buras izmēra dalībnieki čempionātā sacentīsies divās ieskaites grupās  - U15 (juniori) un U17 (jaunieši). Paralēli notiks arī Eiropas kauss T293 Plus (17 gadi un vecāki) ieskaites grupai, kurā startē 13 dalībnieki.

 

Daudziem sportistiem šīs ir pēdējās kvalifikācijas sacīkstes Jaunatnes olimpiādei, kas no 16.līdz 28.augustam notiks Nandziņā, Ķīnā.

 

Kā vēsta Latvijas Vindsērfinga asociācijas mājas lapā publicētā informācija par ceļazīmēm uz olimpiādi cīnīsies arī Nikola Cepleniece un Ketija Birzule. Abas startē U17 grupā. Latviju čempionātā tāpat pārstāv pieci U15 grupas jaunieši - Aleksandra Kaupa, Namejs Dreimanis, Matīss, Emīls un Annija Puntes.

 

Sacīkstes notiek Gardas ezera ziemeļu daļā. Braucieni plānoti pēcpusdienās, kad vietējais “Ora” vējš pūš no dienvidiem un ziemeļiem un kas ir ideāli piemērots virziens šādām sacīkstēm. Katru dienu līdz sacensību noslēgumam paredzēti trīs braucieni.

 

Čempionāts noslēgsies sestdien, 26.aprīlī.

 

FOTO no atklāšanas apskatāmi šeit.

 

VIDEO no atklāšanas un pirmā treniņbrauciena pieejams šeit.

 

Čempionāta oficiālā mājas lapa: http://www.circolosurftorbole.com/

 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.04.22 17:41

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Valdis Elnionis

Apsveicam vārda dienā:

Valdis Vancovičs , Valdis Elnionis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri