Aizvadīts seminārs par starptautiskajiem burāšanas sacensību noteikumiem

Lai labāk sagatavotos jaunajai sacīkšu sezonai, 5. un 12.aprīlī ORC Sportboat klases burātāji pulcējās Jūrmalā uz semināru par starptautiskajiem burāšanas sacensību noteikumiem 2013.- 2016.gadam.

 

Pirmā semināra diena veltīta teorētiskajai daļai. Tās laikā tika stāstīts gan par tiesībām, gan pienākumiem, ar ko jārēķinās katram sacensību laikā. Savukārt otrajā dienā dalībniekiem bija iespēja iejusties tiesnešu un protestu komisijas lomās, izspēlējot dažādas protestu izskatīšanas situācijas. Semināru vadīja nacionālās kategorijas tiesnesis Jonas Tamkvaitis.  

 

“LZS Tiesnešu kolēģija izsaka pateicību Aleksandram Mežapuķem par iniciatīvu semināra rīkošanā. Šajā seminārā gūtās zināšanas nenoliedzami sekmēs mūsu sportistu panākumus un nostiprinās godīgas sāncensības garu regatēs. Ceru, ka šī veiksmīgā iniciatīva sekmīgi turpināsies,” norāda LZS Tiesnešu kolēģijas priekšsēdētājs Alberts Rozins.

 

Starptautiskie burāšanas sacensību noteikumi 2013.-2016.gadam pieejami Latvijas Zēģelētāju savienības lapā zem sadaļas “Tiesāšana” šeit

 

Foto: Alberts Rozins

 

Teksts: Sintija Sīmane


FOTO


Semināru vadīja nacionālās kategorijas tiesnesis Jonas Tamkvaitis

 


 

 

 

 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.04.18 12:48

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri