"Baltic Boat Show" laikā varēs uzzināt par burāšanas iespējām Latvijā

Piektdien, 28.martā, Ķīpsalā “Viss aktīvai atpūtai” ietvaros sāksies laivu un jahtu izstāde “Baltic Boat Show”,  kas vienreiz gadā, vienkopus pulcējot Latvijā burāšanas industrijas pārstāvjus,  izstādes apmeklētājus priecē ar dažāda veida ūdens transportlīdzekļiem – sākot no piepūšamajām laivām, kajakiem un ūdens motocikliem līdz pat ekskluzīvām jahtām un kuteriem.


Lai veicinātu burāšanas sporta atpazīstamību un sniegtu visaptverošu informāciju par burāšanas iespējām Latvijā, izstādē ar stendu piedalās arī Latvijas Zēģelētāju savienība.


Ikviens burātgribētājs - liels vai mazs izstādes laikā varēs uzzināt par burāšanu Latvijā, Latvijas burātāju sasniegumiem šajā sporta veidā, kā arī rast atbildi uz vienu no pašiem fundamentālākajiem jautājumiem  - “Kā un kur es varu sākt burāt?”.


Plaši un saistoši izstādē būs pārstāvēts vindsērfings, kas, pateicoties burātāju augstajiem sasniegumiem dažādās sacensībās gan Latvijā, gan ārpus mūsu valsts robežām, uzņem arvien lielākus apgriezienus, ieturot veiksmīgu attīstības kursu. Tāpat būs iespēja uzzināt arī par kaitsērfinga iespējām Latvijā.


Latvijas Zēģelētāju savienība izsaka pateicību Normundam Bergam un Ventam Lācaram no AS “SAF Tehnika”, Jurim Kalniņam no SIA “Sellbox” un Latvijas Zēģelētāju savienības stenda izstādē galvenajam organizatoram Ēvaldam Vēvelim no SIA “Jūras ekspertu birojs” par sniegto atbalstu dalībai vienā no galvenajiem burāšanas notikumiem Latvijā  - laivu un jahtu izstādē “Baltic Boat Show 2014”.


Laivu un jahtu izstāde “Baltic Boat Show 2014” notiek starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā vienlaicīgi ar “Atpūta un sports 2014”, „Medības un makšķerēšana 2014” un “Motocikls 2014” izstādēm.


Izstāžu darba laiki:

28., 29. martā 10.00–19.00

30. martā 10.00–17.00


Vairāk informācijas par izstādi iespējams iegūt izstādes mājas lapā.

 

Izstādes plāns


 

Teksts: Sintija Sīmane 

 

 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.03.27 11:07

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Guna Pēce

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri