No vēstures arhīviem - Latvijas burātāju panākumi pasaules un Eiropas čempionātos ledusburāšanā DN Junior & Ice Optimist klasēs

Šīs nedēļas jauno burātāju panākumi pasaules un Eiropas čempionātā ledusburāšanā, kas no 19.līdz 21.februārim notika Ķīšezerā, ir pirmais šāda līmeņa Latvijas sasniegums ledusburāšanā jauniešiem pēdējo septiņu gadu laikā. Tas mudināja vērt vaļā Latvijas burātāju panākumu arhīvu un lūk rezultāts.

 

Pēdējo reizi pasaules un Eiropas čempionātā ledusburāšanā "DN Junior" klasē augstāko rezultātu uzrādīja Matīss Alviķis. Viņš 2007.gadā Šauļos, Lietuva, uzvarēja "DN Junior" klasē, kļūstot par pasaules un Eiropas čempionu. 2006.gadā Pērnavā un 2005.gadā Matīss izcīnīja bronzu. Bet gadu iepriekš Balatonā, Ungārija, notiekošajā čempionātā tāds pats sasniegums Madaram Alviķim.

 

Par čempionu togad Pērnavā kļuva Matīsa viens no sīvākajiem konkurentiem burāšanā gan “Optimistos”, gan arī “470” jahtu klasēs, polis Patriks Piaseckis, kura māsa Sāra Piasecka šogad "DN Junior" klasē meiteņu grupā ieguva 2.vietu. 


Savukārt meitenēm augstākie sasniegumi līdz šim bijuši 2004.gadā. Toreiz par pasaules čempioni "Ice Optimist" klasē meiteņu grupā kļuva Anna Aile, bet Ieva Plāte izcīnija bronzas godalgu.

 

Ieskatam uzrādītie rezultāti pasaules un Eiropas čempionātā ledusburāšanā 2006.gadā:

2006.gada Pasaules un Eiropas čempionāta rezultāti DN Junior  

2006.gada Pasaules un Eiropas čempionāta rezultāti Ice Optimistiem  

 

Kā jau rakstījām, Rūta Eistreiķe piektdien kļuva par pasaules un Eiropas čempioni "DN Junior" klasē meiteņu konkurencē. Viņa ieguva arī trešo vietu Eiropas kausa 2014 "DN Junior" meiteņu konkurencē. Savukārt Agija Ēlerte meiteņu grupā izcīnija 2.vietu pasaules un Eiropas čempionātā ledusburāšanā "Ice Optimist"  un 3.vietu Eiropas kausā.

 

Paldies Jurim Ailim par sniegto informāciju un foto! 

 


 

Annas Ailes iegūtā balva par izcīnīto 1.vietu "Ice Optimist" meiteņu grupā 2004.gadā.

 


 

 


 

Pasaules un Eiropas čempionāts ledusburāšanā "DN Junior" & "Ice Optimist" klasēs 2006.gadā Pērnavā, Igaunija. Toreiz esot bijis liels aukstums un maz vēja. Viena bilde tapusi no rīta ap 9. Diena todien bija ļoti gara un nost tākelējušies jau ar saules rietu.

 


 


 


 


 

 

Teksts: Sintija Sīmane 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.02.23 16:16

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Edgars Dambītis , Iveta Daude

Apsveicam vārda dienā:

Deniss Mihailovs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri