“Ķīšezera regatē” pēc pirmās dienas līderos izvirzās Gatis Graudums un Keith Luur

Šodien aizvadīta "Ķīšezera regate 2014" sacīkšu ledusburāšanā pirmā diena. Kopā ar pašmāju ledusburātājiem startē prāvs pulciņš igauņu burātāju - 28, kas abās klasēs skaita ziņā krietni pārsniedz mājiniekus un cīņu padara vēl spraigāku.


“DN” klasē līderos pēc četriem braucieniem izvirzījies Gatis Graudums (O 10). Viņam pa pēdām min igauņu burātājs Hardi Laurits (C 96) un Gunārs Rozenbergs (O 6). Šā gada Latvijas čempionāta ledusburāšanā uzvarētājs Matīss Alviķis (O-311) šobrīd ceturtais.


“DN” klases “Ice Junior” grupā deviņu burātāju konkurencē pirmais Renne Riim (C 24). No mājiniekiem labākā ir Rūta Eistreiķe (O 14), kurai 6.vieta grupā un 15.klasē. Viņa ir viena no trim jaunietēm, kas piedalās šajā regatē.


"Ice - Optimistiem" vadībā ir 2014.gada Igaunijas ledusburāšanas čempionāta otrās vietas ieguvējs Keith Luur (C 6), kas ar divām pirmajām un divām otrajām apsteidz tautieti, šā gada Igaunijas ledusburāšanas čempionu Joosep Laus (C 2) un Latvijas labāko jauno ledusburātāju un Latvijas čempionāta ledusburāšanā uzvarētāju Robertu Jāni Vancoviču (O 71).


Rīt sacensību noslēdzošā diena.

 

"Ķīšezera regate 2014" rezultāti pēc pirmās dienas:

 


 

 


 

 

 

 

 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.02.8 22:36

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Kristaps Dzenis , Kristaps Dzenis , Kristaps Dzenis , Kristaps Lazda

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri