Sezonas atklāšanas regatē ledusburāšanā Latvijā uzvar pasaules čempions Zakrzevskis

Termometra stabiņam noslīdot zem - 10 grādu atzīmes un iestājoties ziemai cienīgiem laikapstākļiem, svētdien beidzot sezonu izdevās atklāt arī Latvijas ledusburātājiem.


Sacensības norisinājās uz Lielā Baltezera, uz kurieni vēja trūkuma dēļ tās pārcēla no Alūksnes ezera. Kā norāda organizatori, ledus apstākļi bija ideāli un vēja stiprums 2-3 m/s apmērā pietiekams, lai aizvadītu kvalitatīvas sacensības un izvestu visus piecus iespējamos braucienus.  


Sacensības kopumā pulcēja 17 burātāju, tai skaitā 8 jaunieši.


Uz starta DN grupā kopā ar pašmāju sportistiem stājās arī Polijas spēcīgākie vīri, kam mūsējie diemžēl piekāpās. Labākais no pašmāju sportistiem bija Matīss Alviķis (O 311), kurš 11 burātāju konkurencē ierindojās trešajā vietā aiz pagājušā gada pasaules čempiona Tomasa Zakrzevska (Tomasz Zakrzewski ) (P 55) un viņa tautieša Roberta Grazicka (Robert Graczyk) (P 31).  


“Ice - Optimist” grupā pirmo vietu izcīnīja Roberts Jānis Vancovičs (LAT 71), aiz sevis atstājot Edvardu Stīpnieku (LAT 53) un Eduardu Pļaviņu (LAT 686).


Visi rezultāti


Šajā nedēļas nogalē tiek plānotas Latvijas atklātās meistarsacīkstes. Čempionāta konkrēta norises vieta varētu būt zināma 24.janvārī. Čempionāta nolikums skatāms ŠEIT

 

Teksts: Sintija Sīmane 

 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.01.22 09:20

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Andris Bērziņš , andris ansbergs , Aleksandrs Hoperskis

Apsveicam vārda dienā:

Iveta Daude

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri