Aicinām 1.februārī uz LZS balli “Vēja mezgli’’! (papildināts)

Latvijas Zēģelētāju savienības biedri, draugi! Burātāji un burātājas!


Jaunais gads ir atnācis ar veco tradīciju atdzīvināšanu. Lai ziemas sezonā zēģelētāji viens otru neaizmirstu, atskatītos uz pagājušo gadu un godinātu 2013.gada labākos, aicinām Jūs visus uz Latvijas Zēģelētāju savienības balli “Vēja mezgli’’ 1.februārī plkst. 18.00, Rīgas kultūras un mākslas centrā ‘’Mazā Ģilde’’, Amatu ielā 3/5.

 

 • Balles atklāšanā kopīgi atskatīsimies uz pagājušā gada burāšanas sezonu un priecāsimies par ievērojamiem panākumiem. Tam sekos apbalvošana LZS apstiprinātās nominācijās, kas papildināta ar ieskatu notiekošajā bērnu un pieaugušo burāšanas sportā. Savukārt vakarā gaitā par nopelniem 2013.gadā apbalvosim Latvijas kausu ieguvējus dažādās burāšanas disciplīnās.

 

 • Neatņemama sastāvdaļa ballē būs jautrā gaisotne, par ko parūpēsies organizatori ar dažādām izklaidējošām atrakcijām un konkursiem. Ikvienam būs iespēja piedalīties arī ekspresloterijā “Latiņš”. Tāpēc, lai tajā piedalītos, jāpaņem līdzi viens lats! :)  

 

 • Par vakara muzikālo noskaņu gādās DJ Agris, kā arī Latvijā iemīļotā mūziķu grupa “Bellacord’’. Tās repertuārā ir mūzikas pērles, sākot no 30-to gadu bestselleriem līdz pat mūsdienu deju mūzikas hītiem, ļaujot ikkatram rast tieši sev vispiemērotāko svētku atmosfērai.

 

 • Darbosies foto stūrītis, kur būs iespējams iemūžināt skaistos mirkļus kā lielisku papildinājumu atmiņām par balli.

 

 • Balles laikā cienāsim ar gardiem ēdieniem, bet vakara oficiālās daļas noslēgumā ar svētku torti! Balles laikā darbosies bārs ar draudzīgām cenām dzērieniem.

 

“Vēja mezgli” - savieno, sasien kopā, citreiz tā, lai ātri varētu atraisīties, citreiz tā, lai nemūžam neatraisītos. Tie ir mūsu mezgli, kam jūra, buras un vējš ir kā dzīvot un elpot. Tie mūs vieno – gan no paaudzes uz paaudzi, jaunus un vecus, gan no viena Latvijas nostūra uz citu, gan no ikdienas uz svētkiem, gan no bēdām uz priekiem. Kā latviešu tautas pasakā “Trīs vēja mezgli” jaunais jūrnieks nevar iztikt bez sirmā skolotāja padomiem un dotās svētības trīs mezglu veidā. Tā arī šodien burātāju vidū ir daudzi pieredzējušie buru pavēlnieki, un ir tādi, kuri ir pašā ceļa sākumā, un kuriem šo pieredzējušo burātāju padomi un svētība ir neatsveramā vērtībā.

 

Tāpēc burātāju balle “Vēja mezgli” ir lieliska iespēja sanākt visiem kopā pirms jaunās burāšanas sezonas, satikt sen nesatiktus burāšanas draugus un paziņas, gremdēties kopīgās atmiņās un dalīties par aizvadītajās sezonās piedzīvoto vai jaunajā sezonā gaidāmo, uzgriezt kādu valsi vai vienkārši patīkamā gaisotnē un mūzikas skaņās ļauties noskaņojumam un baudīt balles atmosfēru.

 

Tiekamies ballē 1.februārī, lai būtu kopā, priecātos un svinētu! 

 


Dreskods – mākslinieciski melna kaklasaite


Informācija par ielūgumu iegādi (papildināts)


Ielūguma cena junioriem (līdz 25 gadu vecumam) un senioriem (no 65 gadu vecuma) 20,00 euro no personas, pārējiem 30,00 Euro no personas. Cenas spēkā līdz 29.janvārim (ieskaitot). No 30.janvāra ielūguma cena visiem - 40,00  Euro. Cenā iekļauti gardi ēdieni un welcome drink. Balles laikā darbosies arī bārs ar draudzīgām cenām dzērieniem.


Ielūgumus var iegādāties:

 

 • Veikalā BURUSPORTS, Gaujas ielā 7, Rīga. Kontakpersona: Māris Birzulis tel.: 29239298
 • Veikalā REGATE, Eksporta iela 1a, Rīga. Kontakpersona: Alberts Rozins tel.: 29238337
 • Veikalā LAIVULIETAS, Ventspils iela 50, Rīga. Kontakpersona: Valters Romans tel.: 29235659
 • Veikalā JAHTAS.LV, Balasta dambis 11, Rīga. Kontakpersona: Oskars Stopiņš tel.: 26444207
 • Jahtklubā AUDA, Audupes iela 15/17, Rīga. Kontakpersona: Normunds Mačukāns tel.: 26114414
 • Jahtklubā USMA. Kontakpersona: Staņislavs Backāns tel.: 29216328
 • Latvijas Jahtklubā, Vikingu ielā 6, Jūrmala. Kontaktpersona: Valerijs  Krupovičs. tel. 29629947

 

Papildus informācijai par balli un ielūgumu iegādi sazināties ar Juri Aili, tel. 29221155, juris.ailis@sailinglatvia.lv

 Pievienoja: Sintija Sīmane 2014.01.9 11:21

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Guna Pēce

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri