Jūras prakses iegūšanas iespēja uz jahtas „SPANIEL” Tenerifē

Latvijas jahta „Spaniel”, kas sekmīgi piedalījās ša gada regatē „The Tall Ships Races”, piedāvā iespēju ikvienam burātājam, īpaši tiem, kas vēlas kļūt par tāljūras jahtu kapteini, iegūt jūras praksi ārpus Balijas jūras.

 

 „Spaniel” komanda regates sporta pasākumos Rīgā izcīnīja pirmo vietu virves vilkšanā, par lielu pārsteigumu pretiniekiem no lielajiem buriniekiem. Regates posmā Rīga – Šcecina jahta „Spaniel” kapteiņa Silarda Kamergrauža vadība ieguva prestīžo balvu kā pirmā no visas flotes, šķērsojot finiša līnīju.

 

Lai pagarinātu burāšanas sezonu un dotu iespēju lielākam skaitam burāšanas entuziastu apgūt tāljūru burāšanas pieredzi, Latvijas Burāšanas mācību asociācija un „Spaniel” kapteiņu kolēģija pieņēma lēmumu pēc regates finiša Ščecinā doties uz Tenerifi Kanāriju salās. 2008./2009.g. „Spaniel” to jau izdarīja un iegūtā tāljūras prakse daudziem bija par pamatu, lai iegūtu tāljūras jahtu kapteiņu kvalikācijai nepieciešamās ārpus Baltijas jūras noietās jūdzes. Esmu viens no šiem kapteiņiem.

 

Jahta „Spaniel” atradīsies Tenerifē līdz 2014.gada jūnijam, kad sāks atpakaļceļu, lai piedaītos „The Tall Ships Races 2014”, kas sāksies 03.07.2014. Hārlingenā, Nīderlandē. Tiem burātājiem, kuriem ir vēlēšanās apgūt jūras praksi ārpus Baltijas jūras, lūdzam pieteikties pie „Spaniel” kapteiņiem -  Gunāra Šteinerta (e-pasts steinerts@apollo.lv un Viļņa Didrihsona (e-pasts kapteinis.vilnis@inbox.lv). 

 

Uģis Kalmanis

jahtas „Spaniel” kapteinis

 

Vairāk informācijas par prakses iegūšanas iespējām uz jahtas „Spaniel” atrodama komandas mājas lapā www.spaniel.lv sadaļā „Aktualitātes”. 

 

Vairāk informācijas par starptautiskās kvalifikācijas buru atpūtas kuģu vadīšanai iegūšanas nosacījumiem, Latvijas Zēģelētāju savienības dalīborganizācijām, kas organizē mācību kursus, atrodama sadaļā „Kvalifikācija”


Pievienoja: Sintija Sīmane 2013.11.11 09:49

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Edgars Dambītis , Iveta Daude

Apsveicam vārda dienā:

Deniss Mihailovs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri