Rīgas atklātās 2013.gada jauntatnes meistarsacīkstes burāšanā un Latvijas čempionāts Laser R

No 7. līdz 8.septembrim jahtklubā ”Auda” risinājās ikgadējās Rīgas atklātās 2013.gada jaunatnes meistarsacīkstes burāšanā. Paralēli šīm sacensībām tika organizēts arī Latvijas čempionāts Laser R klasē, kas nepietiekama dalībnieku skaita dēļ nenotika šogad Kuivižos.

 

Praktiski visās piecās dalībnieku grupās nedaudz sarežģītajos un interesantajos burāšanas apstākļos cīņa par augstākajām godalgām risinājās pat līdz pēdējā brauciena finišam.

 

"Otimist" kopējā ieskaitē pārliecinoši uzvarēja Roberts Jānis Vancovičs, aiz sevis atstājot Robinu Li Špatu un jauno, perspektīvo Eduardu Pļaviņu, kurš arī izcīnīja uzvaru "Otimist"  B divīzijā, kurā piedalījās 2002.gadā dzimušie un jaunāki censoņi. Otro vietu "Optimist" B grupā ieņēma Mārtiņš Atilla, trešais - Eduards Muciņš. Meiteņu konkurencē ar labāko rezultātu regati pabeidza Veronika Čače, otru labāko rezultātu uzrādīja Madara Jēkobsone un trešo - Agija Ēlerte.

 

"Laser 4.7" grupā sīvā konkurencē pirmais Ēriks Zvilna, aiz sevis atstājot Helēnu Rausi un Artjomu Švecovu.

 

"Laser Radial" grupā, kurā paralēli tika izcīnīts arī Latvijas "Laser Radial" klases čempiona tituls, ar četru punktu pārsvaru uzvaru ieguva Emīls Elnionis, otrais Ričards Zvilna un trešais Dāvis Andersons.

 

Organizātori izsaka milzīgu paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, visiem dalībniekiem, treneriem un līdzjutējiem par divām burvīgas burāšanas dienām šajā rudenīgi vasarīgajā septembra mēnesī.

 

Uz tikšanos citās burāšanas sacensībās un meistarsacīkstēs!

 

Teksts: M.Alviķis

 

Rezultāti: šeit


Pievienoja: Sintija Sīmane 2013.09.11 08:30

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Valdis Elnionis

Apsveicam vārda dienā:

Valdis Vancovičs , Valdis Elnionis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri