Gandarījums ar saldu un nedaudz rūgtu piegaršu

Vindsērfinga starptaustisko sacensību sezona ir tuvu savam noslēgumam, un  no dalības Pasaules Čempionātā Formula Windsurfing Youth&Master divīzijām, kas vienlaikus bija arī Euro Cup ieskaites sacensības,  mājup atgriezušies pieci latviešu vēja ķērāji, no Austrijas pārvedot arī par kādai trofejai, divus vicečempiona titulus - pa viena Grandmaster un Master divīzijās. Laikam jau rūgtuma garšu devuši tieši vicečempiona tituli, jo līdz čempiona tituliem pietrūcis pavisam nedaudz.

Sacensībām dalībai pietiekušies bija 67 burātāji no 14 valstīm, jaunākajam esot 15 gadu vecam, bet Veterānu grupas dalībniekam tuvu 70!!!

Starta grupas* tika sadalītas divās flotēs - Juniors&Youth un Masters/Grandmaster/Veteran. Katra flote startēja atsevišķi, taču braucieni norizinājās vienā distancē.

Gana mainīgos, vāja un mēreni stipra vēja apstākļos Neusiedl an See ezerā, netālu no Vīnes, burātāji 5 sacensību dienu laikā veica sešu braucienus, kā arī papildus 3 startus, kuri mainīgā un nepietiekamā vēja dēļ tika atcelti.

Labāko sniegumu šajās sacensībās uzrādīja Ansis Dāle LAT 13 (24 punkti), kovērtējumā ieņemot 4. vietu un vicečempiona titulu Grandmaster ieskaitē.

9.vietu kopvērtējumā un vicečempiona titulu Master divīzijā izcīnīja Māris Birzulis LAT 11 (48 punkti).

Jauniešu ieskaitē no latviešiem labāko sniegumu uzrādīja Raimonds Zelčs LAT 27 ieņemot 8.vietu Jauniešu un Junior ieskaitē (35 punkti), 16.vieta Kristapam Keidānam LAT 28 (80 punkti), 25.vieta Kristiānam Krauklim (121 punkts).

Eiropas kontinenta noslēdzošās sacensības norisinās jau šonedēl, Como ezereā, Italījā, bet Formula windsurfing 2013. sezona noslēdzas decembrī, ar Dienvidamerikas čempionātu Argentīnā.

 Rezultāti

Materiālu sagatavoja Māris Birzulis


Pievienoja: Juris Ailis 2013.09.4 22:30

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Edgars Dambītis , Iveta Daude

Apsveicam vārda dienā:

Deniss Mihailovs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri