”Russian Business weekend” regate Rīgā

No 30. augusta līdz 1. septembrim Rīgā, Andrejostas akvatorijā, norisinās Krievijas biznesa regate, ko organizē Latvijas „Match Race” asociācija sadarbībā ar „Russian Business Weekend.”

 

Kopumā pasākumā piedalās 10 komandas, kuras pārstāv 5 kapteiņi no Krievijas un 5 kapteiņi no Latvijas (Matīss Alviķis, Leonīds Čerņins, Madars Alviķis, Raivo Elnionis un Staņislavs Backāns). Komandu vidū ir ietekmīgi Krievijas uzņēmēji, kuriem piedalīšanās šāda veida regatē dod iespēju papildināt savas zināšanas burāšanā, veidot jaunus sadarbības kontaktus un vienkārši lieliski pavadīt brīvdienas. Regatē piedalās arī profesionāla burāšanas komanda no Krievijas - komanda NIPPON, kuras kapteinis ir Sergejs Grišins kā arī profesionālu komandu pārstāvji no RUS-7 un SYNERGY. Šāda koncepta regates jau ir notikušas daudzviet pasaulē un šogad pirmo gadu notiek arī Latvijā.

 

Pirmajās divās dienās komandas cīnās par vietu zelta grupā, kurā iekļūst 5 labākās komandas. Trešajā dienā zelta piecinieks cīnās par iekļūšanu godalgotajā trijniekā.

 

Veiksmīgi un labos laikapstākļos ir aizvadīta pirmā sacensību diena. Tās ietvaros notika arī seminārs par ISAF burāšanas sacensību noteikumiem, kuru vadīja Latvijas Zēģelētāju savienības izpilddirektors Juris Ailis.

 

Latvijas „Match Race” asociācija ir gandarīta par paveikto un ieguldīto darbu šāda veida starptautisku mēroga sacensību rīkošanā, kur lielisku pieredzi deva arī nupat notikusī „Rīgas kausa izcīņa „Match Race” disciplīnā. Tāpēc burāšanas cienītāji un entuziasti ar ģimenēm aicināti izbaudīt pēdējās saulainās vasaras dienas, vērojot gan burāšanas sacensības, gan dodoties izbraucienā ar jahtu.

Rezultāti


Pievienoja: Juris Ailis 2013.08.31 05:17

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kaspars Liepiņš

Apsveicam vārda dienā:

Uģis Skrupskis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri