Roņu Pirts Regate bet ne Līča Rallijs

Organizātorisku apsvērumu dēļ šogad tiek atcelta regate Līča Rallijs 2013, kura bija paredzēta no 31. jūlija līdz 4. augustam. Abas regats kalendārā bija ieliktas pārāk tuvu un ne organizātoriem, ne arī dalībniekiem nebija viegli izbrīvēt tik daudz laika burāšanai. Izvēle krita par labu Roņu Pirts regatei (RPR), kura ir jau ar tradīcijām un jahtklubs Engure šo regati organizē jau piekto gadu. Atvainojamies tiem dalībniekiem, kuri bija saplānojuši dalību regatē Līča Rallijs.

 

Šogad RPR maršrutā ir ieviestas nelielas izmaiņas. Regate startēs šogad no Mērsraga ostas un arī finišēs Mērsragā. Šīs izmaiņas ir veiktas, lai dotu iespēju regatē piedalīties jahtām ar lielāku iegrimi, kuras nav drošas par ieiešanu Engures ostā un šī iemesla dēļ nepiedalās.

 

Regate šogad notiks no 8. augusta līdz 11. augustam. Dalībnieku pulcēšanās Mērsraga ostā 8. augustā no 18:00 – 20:00. atklāšnas parāde 20:00 un pirmais starts pēc 21:00. Pirmais posms būs nakts posms, kutram arī ir piešķirts speciāls koeficients. Piektdienas rītā jahtas finišē Roņu salā un atpūtas diena. Vakarā Roņu salas ostā izklaidējošs pasākums. Sestdienā būs divas vai trīs īsās distances un arī viena distance apkārt Roņu salai. Sestdienas starti būs arī kā atsevišķa regate, kuru organizē Roņu salas jahtklubs. Svētdienas rītā tiks dots starts pēdējam posmam uz Mērsragu. Pēc visu jahtu finiša Mērsragā notiks arī apbalvošana.

 

Roņu Pirts regate šogad ir arī trešais no LAT LYS Latvijas Kausa 2013 posmiem. Latvijas Kaus jūras jahtām šogad sastāv no piecām dažādām regatēm: Baltic Open Regatta, Latvijas jūras jahtu čempionāts, Roņu Pirts regate, Trīsstūra kauss un Rudens kauss.

 

Roņu Pirts regtes nolikums ir pieejams LZS mājas lapas sadaļā ‘Kalendārs’. Vairāk informācija par regati, dalībnieku saraksts un jaunākie rezultāti tiks regulāri atjaunoti jahtkluba Engure mājas lapā: http://jahtklubsengure.wordpress.com/

kā arī jahtkluba Engure Facebook lapā.


Pievienoja: Juris Ailis 2013.07.28 22:51

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Valdis Elnionis

Apsveicam vārda dienā:

Valdis Vancovičs , Valdis Elnionis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri