Šodien sākas Latvijas jūras burāšanas čempionāts

Jau rīt 2.jūlijā notiks Latvijas jūras burāšanas čempionāta atklāšana Andrejostā. Pirmās dienas starts tiks dots pretī Rīgas pasažieru ostai. Līdzjutēji un viesi aicināti vērot regates startu no Andrejostas krastmalas, Vanšu tilta un Ķīpsalas puses. Regatē piedalīsies apmēram 40 jūras jahtas. Balto buru pacelšanās ir aizraujošs skats, kas vienmēr priecēs skatītājus. Rīgas iedzīvotāji un viesi ir laipni gaidīti vērot balto buru parādi ap plkst.13.00.

 

Regates pirmās dienas finišs paredzēts iepretim Audas jahtklubam. Audas jahtklubs sniegs nakstsmājas regates dalībniekiem. Sacensību pirmās dienas noslēgumā burātāji un  visi interesenti varēs baudīt muzikālu pasākumu ar  Aināra Vildes un Marko Ojalas piedalīšanos, kas atskaņos Preslija, Sinatras, Viljamsa – „mūžīgo evergreen" dziesmas. Visi regates dalībnieki un atbalstītāji aicināti izbaudīt jauko regates atklāšanas vakaru!

 

Regates nākamo dienu maršruts jahtas vedīs uz Roju. Sacensību laikā tiks sadalīti vairāki medaļu komplekti vienkorpusa jahtu un katamarānu klasēs. Apbalvošanas ceremonija notiks 7.jūlijā Rojā.

 

„ Pēdējos gados Latvijā sāk atdzimt burāšana kā sports, burāšana kā dzīvesveids Latvijā  kļūst arvien populārāka. Tas priecē visus burāšanas entuziastus un ļauj cerēt, ka šim veselīgajam sporta veidam pievērsīsies arī arvien vairāk jauniešu”, saka Latvijas Zēģelētāju Savienības valdes loceklis Valters Romans.

 

Izsmeļošāka informācija: Ieva Caune,  Latvijas jūras burāšanas čempionāta organizātoru pārstāve  29263096. www.offshoreracing.lv 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2013.07.2 08:08

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Edgars Dambītis , Iveta Daude

Apsveicam vārda dienā:

Deniss Mihailovs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri