Mikro klases burātāji no Pleskavas atved medaļas un jaunas buras

No 10. līdz 12.jūnijam Pleskavā Peipusa ezerā norisinājās „Micro” klases Eiropas kausa posma izcīņa. Pleskavas regate šogad svinēja 10 gadu jubileju. Uz sacensībām bija ieradušās komandas no Krievijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, kā arī divas komandas no Latvijas.

 

Sacensību pirmās divas dienas sportistus iepriecināja ar stipru un brāzmainu vēju, bet pēdējā regates dienā diemžēl starti bezvēja dēļ vairs netika doti un sacensības noslēdzās ar 5 braucieniem.

 

Pirmās trīs vietas rezultātos ieņēma mājinieki, Proto divīzijas parstāvji. Pēc 4  startiem pirmo vietu ar vienādiem punktiem dalīja divas komandas, bet pēdēja braucienā komanda „RUS-505” (M.Ostapumešenko, A.Aifinogenovs, S.Timofejovs) piekāpās saviem tautiešiem „RUS-39” (G.Svistunovs, G.Mikhalevs, I.Kornaļevskis) un kopvērtējumā ieņēma otro vietu. Stabilu trešo vietu visu sacensību laiku saglabāja „RUS-711” (V.Baženovs, A.Babuškins, I.Useņja), kas bija arī Latvijas posma uzvarētāji.

 

Racer divīzijā stabilu pirmo vietu ieņēma Latvijas komanda ar jahtu „Estrella” (LAT-362, M.Alviķis, K.Žilins, J.Jēkabsons), apsteidzot tuvāko konkurentu un otrās vietas ieguvēju - komandu „Micros” (LAT-222, V.Smoļakovs, J.Vītols, A. Zjatkovs)  par 11 punktiem. Ar tādu pašu punktu starpību komanda „Micros” bija pārāka par saviem tuvākajiem sekotājiem – „RUS-131” (D.Kodratjevs, E. Vevendskaja, D. Orlobļins).

 

Cruiser divīzijā neapsteidzama bija komanda „RUS-1” (A.Prohorovs, A.Frolovs, M.Stjolars), kura saviem konkurentiem neatdeva nevienu startu. Kļūdas dēļ startā sudraba medaļu komanda „RUS-911” (S.Stepanovs, E.Stepanova, A.Šutcs) ar viena punktu starpību atdeva saviem tautiešiem „RUS-777” (A.Luzgins, D.Vedenjapins, A.Svedlovs).

 

Īpaši jāizceļ igauņu komanda „EST-268”, kam stiprā vēja iespaidā otrajā sacensību dienā neizdevās savaldīt jahtu, un tā nogrima. Pēc vairāku stundu glābšanas darbiem laiva tika izcelta un nogādāta krastā. Ņemot vērā pārdzīvotu, igauņu komanda neatmeta cerības un nākamajā dienā jau atkal bija uz ūdens, parādot izcilu sportisku garu un mīlestību pret šo sportu.

 

Foto: Euro Micro Cup 2013

 

Informāciju sagatavoja

Kaspars Žilins,

Mikro klases burātājs


Pievienoja: Sintija Sīmane 2013.06.18 12:43

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri