Pagājušā gadā “Kuivižu kausu” izcīnija Helēne Rause. Pie kura tas aizceļos šogad?

Turpinot pagājušā gadā aizsākto tradīciju, Kuivižu jahtklubs 15. un 16.junijā rīko "Kuivižu kausa" atklātās sacensības burāšanā, informē Kuivižu jahtkluba vice-komodors Ojārs Rancāns.

 

Sacensības paredzētas gan “Laser”, gan “Optimist” jahtu klasēm, tomēr ceļojošā balva tiks izcīnīta tikai “Optimist” klasē.

 

Lai gan lielākā daļa Latvijas jauno burātāju šajā laikā piedalīsies Latvijas jaunatnes olimpiādē Liepājā, visus tos, kas dažādu iemeslu dēļ uz olimpiādi nedosies, Kuivižu jahtklubs aicina pie sevis pacīnīties par vērtīgām balvām un vienlaikus patrenēties akvatorijā, kurā notiks šī gada Latvijas atklātais čempionāts burāšanā.

 

Pieteikumu pieņemšana un dalībnieku reģistrācija sākas 15. jūnijā plkst.9:00. Sacensību atklāšana plkst. 12:00. Sacensību nolikums http://sailinglatvia.lv/file.php?id=1915

 

„Kuivižu kausa” sacensības atbalsta burāšanas apģērbu kompānijas "Zhik" Latvijas pārstāvis, uzņēmums "Regate".

 

Par brīva laika pavadīšanas un atpūtas iespējām Kuivižos var uzzināt portālā www.kapteinuosta.lv Ja ir vēlme rezervēt viesnīcu vai atpūtas namiņu, to esot nepieciešams darīt ļoti savlaicīgi. Tālrunis rezervācijām: 64024930

Pievienoja: Sintija Sīmane 2013.06.7 10:03

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri