Priedaines jahtkluba treneri saņem IZM apliecinājumus profesionālas darbības kvalitātei

31. maijā Priedaines jahtkluba treneri Ināra un Juris Ailis saņēma Izglītības un zinātnes ministrijas apliecinājumus par iegūto 3. pedagogu profesionālās darbības kvalitātes pakāpi.

 

Trešā pakāpe tiek piešķirta tiem pedagogiem, kas nodrošina kvalitatīvu pedagoģiskā procesa vadīšanu, izmantojot plānotu metodisku pieeju, īstenojot metodisko daudzveidību pedagoģiskajā darbā un alternatīvas pieejas problēmsituāciju risināšanā, kā arī pieņemot adekvātus lēmumus. Tas ir pedagogs izglītības iestādes līmenī, kas aktīvi iesaistās izglītības stratēģijas īstenošanā, izglītības sistēmas darbības nodrošināšanā, metodikas un pieredzes nodošanā. Augstākā iegūstamā pakāpe ir piektā, kuru piešķir pedagogiem, kuri nodrošina metodisko darbu reģionālajā un valsts līmenī.

 

Pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas mērķis ir veicināt ikkatra pedagoga patstāvīgu profesionālo kompetenču pilnveidi un profesionālās karjeras izaugsmes iespējas, palielinot pedagoga atbildību par mācību un audzināšanas darba rezultātiem un periodiski novērtējot pedagoga profesionālās darbības kvalitāti.

 

Pedagogu profesionālās darbības kvalitātes paaugstināšanu īsteno Izglītības un zinātnes ministrijas Eiropas Sociālā fonda projekta „Pedagogu konkurētspējas veicināšanas izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos” ietvaros.  


Pievienoja: Sintija Sīmane 2013.06.3 01:26

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri