Šosezon pirmais Latvijas čempionāts burāšanā aizsāks Meistara kausa izcīņas sacīkstes

No 31. maija līdz 2. jūnijam Usmas ezerā tradicionāli norisināsies Latvijas atklātais čempionāts Mikro klases jahtām, kas reizē būs arī Eiropas kausa posms.

 

Plānots, ka sacīkstes starp vismaz 16 komandām no Latvijas, Krievijas un Baltkrievijas norisināsies visas trīs dienas. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, kopā varētu tikt doti astoņi starti. Interesenti ir laipni aicināti viesoties Usmas jahtklubā, kur katras sacensību dienas noslēgumā burātāji pulcēsies saviesīgā pasākumā.

 

Vienlaicīgi ar sacīkstēm tiks aizsākta arī jauna tradīcija - Latvijas Meistara kausa izcīņa Micro klases jahtām, kas šogad notiks piecos posmos. Iniciatīvas mērķis ir noteikt Latvijas labāko un aktīvāko Mikro klases jahtu un komandas 2013.gada burāšanas sezonā.

 

Latvijas Meistara kausa 2013 izcīņas ieskaites posmi:

1)     Latvijas atklātais čempionāts Mikro klases jahtām 2013, Euro Micro Cup ieskate - 31.maijs -  2.jūnijs, Usmas ezers;

2)     Moricsalas regate - 15.jūnijs, Usmas ezers;

3)     Ventspils brīvostas kauss - 13.jūlijs, Venta;

4)     Šķērsām un apkārt Usmas ezeram - 20.jūlijs, Usmas ezers;

5)     Ķīpsalas regate - 31.augusts - 1.septembris, Daugava, Rīga.

 

Kā norāda Latvijas Mikro klases jahtu asociācijas valdes locekle Kristīne Kanska, lai gan Latvijā Mikro klase ir amatieru klase, novērojams, ka sportiskais līmenis katru gadu paaugstinās. Pieaug konkurence, burātāji vairāk laika velta treniņiem, kā arī uz starta līnijas parādās citu klašu burātāji, kuru konkurences pieaugums Mikro klasē vairo azartu.

 

Atklāto Latvijas čempionātu Mikro klases jahtām 2013, Eiropas kausa posmu un Latvijas Meistara kausa 2013 izcīņu organizē Usmas jahtklubs un Latvijas Mikro klases jahtu asociācija sadarbībā ar Latvijas Zēģelētāju savienību.

 

Papildus informācija:

Kristīne Kanska

Latvijas Mikro klases jahtu asociācijas valdes locekle

T: +371 29247411

E: kanska1409@gmail.com 


Pievienoja: Sintija Sīmane 2013.05.30 21:37

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri