Madars Alviķis izcīna 3.vietu “PÄRNU CUP” ledusburāšanas sacensībās

Izmantojot ieilgušo ziemu, Pērnavā (Igaunija) no 29.-31.martam aizvadītas “PÄRNU CUP” izcīņas sacensības ledusburāšanā DN (seniori /juniori) un “Ice Optimist” klases jahtām.

Lai gan abās grupās pie pirmajām vietām tika mājinieki, augstas vietas izcīnīt idevās arī Latvijas sportistiem, kuri startēja DN senior apakšgrupā un „Ice Optimist” grupā.

DN klasē 29 dalībnieku konkurencē par trešās vietas ieguvēju kļuva Madars Alviķis (O 31), no uzvarētāja igauņa Karla - Hannesa Tagu (C 31), kas šobrīd ir viens no pasaulē vadošajiem ledusburātājiem, apaliekot par diviem soda punktiem. Otrajā vietā ierindojās Polijas sportists Dareks Kardass (P 13).

No Latvijas šajā grupā tāpat startēja Raivo Elnionis (O 4), kas ieņēma 6.vietu, Kaspars Graudums (O 10) – 8.vieta, Gunārs Rozenbergs (O 6) – 16.vieta, Rihards Priedītis (O 34/O 37)  - 22.vieta.

„Ice Optimist” grupā, kur Latviju pārstāvēja trīs ledusburtāji, astoņu sportistu konkurencē trešo vietu izcīnīja Eduards Stīpnieks (LAT 77), Jānis Roberts Vancovičs (LAT 71) ieguva 5.vietu, bet Eduards Pļaviņš (LAT 11) 8.vietu. Par uzvarētāju šajā grupā kļuva Igaunijas burātājs Rasmus Mālins (C 3).