Noslēdzies Latvijas čempionāts ledusburāšanā

9-10. februārī uz Ķīšezera notika Latvijas čempionāts ledusburāšanā DN un Ice-Optimist klasēs. 9. februārī vājš NW vējš ap 3 m/s un sniega kārta uz ledus apgrūtināja braukšanu.

Tikai DN klases ledusjahtas varēja ielikties kontrollaikā. Ice-Optimist braucēji pēc vairākiem nesekmīgiem mēģinājumiem tiek atlaisti uz krastu.  

DN klasē notika sīva cīņa par līderpoziciju. Pārmaiņus pirmās vietas ieņēma Matīss Alviķis (O-311), Raivo Elnionis (O-4).  Gatis Graudums(O-10) un Gunārs Rozenbergs (O-6). Tiek nobraukti 5 starti.

10. februārī pūš mērens NW 6-8 m/s un braukšanas ātrumi pieaug. Braukšanu apgrūtina krītošais sniegs, bet redzamība ir pieņemama. 

Ice- Optimist klasē tiek veikti 5 braucieni un par čempionu kļūst Eduards Stīpnieks, 2. vietā - Robins Lišpats, 3. vietā - Roberts Vansovičs.

DN klasē tiek doti atlikušie 4 starti. Dalībnieku skaitu kuplina igauņu ledusburātāji no Pērnavas.  Par Latvijas čempionu jau trešo gadu pēc kārtas kļūst Matīss Alviķis, otrais - Gatis Graudums, trešais - Gunārs Rozenbergs.  

Rezultāti

Ziedonis Antapsons    


Pievienoja: Juris Ailis 2013.02.11 11:52

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Andris Bērziņš , andris ansbergs , Aleksandrs Hoperskis

Apsveicam vārda dienā:

Iveta Daude

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri