Pieteikšanās Tall Ships Races 2013 brīvprātīgajiem palīgiem

No 25. līdz 28. jūlijam Rīgā norisināsies starptautiskā burāšanas mācību regates Tall Ships Races 2013. Līdz 2013.gada 15.janvārim savu dalību regatē pieteikuši jau 86 burukuģi un jahtas no 14 valstīm, kas liek gaidīt Rīgā ierodamies visnotaļ iespaidīgu floti!
Neatņemama regates sastāvdaļa ir sakaru virsnieki (Liaison Officers). Tie ir speciāli apmācīti cilvēki, kuri “The Tall Ships Races 2013” Rīgas posma laikā brīvprātīgi pildīs burinieku un jahtu aģentu funkcijas, nodrošinot komandu saziņu ar pasākumu organizatoriem. Kopumā šim darbam nepieciešami vairāk nekā 120 brīvprātīgo, ar labām valodu zināšanām, labām komunikāciju spējām un augstu atbildības sajūtu, kā arī spēju darboties gan individuāli, gan komandā. Tā kā tieši burātaji vislabāk zina, kas varētu būt nepieciešams citam burātājam un kā palīdzēt atrisināt dažādas tehniska rakstura problēmas, īpaši uzrunājam burātāju kopienu! Noderēs gan jūsu pieredze tehniskos jautājumos, gan arī piedāvājam iespēju pašiem iegūt jaunu un neatsveramu pieredzi, skatoties kā burāšana un jaunu cilvēku apmācība notiek uz citu valstu kuģiem!
Lai kļūtu par vienu no brīvprātīgo palīgu komandas locekļiem, aicinām pieteikties jebkuru interesentu, aizpildot anketu LIVE RIGA http://www.sailriga.com/lv/5945-brivpratigie vai Latvijas Burāšanas Mācību Asociācijas mājaslapā http://www.sta-latvia.lv/ ! Pieteikšanās termiņš – 1. marts!
Plašāku informāciju par veicamajiem uzdevumiem, kā arī pieteikšanās kārtību iespējams iegūt arī pie Brīvprātīgo palīgu dienesta vadītāja Uģa Lībieša (mob. 29171718, e-mail: lochief2013@gmail.com

Pievienoja: Juris Ailis 2013.01.22 11:44

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Kristaps Dzenis , Kristaps Dzenis , Kristaps Dzenis , Kristaps Lazda

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri